Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Zelený čaj - pomocník v hubnutí

Máte rádi zelený čaj? A víte, že vám pomůže v průběhu vašeho dietního režimu?Máte rádi zelený čaj? A víte, že vám může pomoci v průběhu vašeho dietního režimu? Zelený čaj se v průběhu posledních pár let stal i v České republice hojně vyhledávaným nápojem, a to nejen díky své příjemné chuti, ale i vzhledem k pozitivním účinkům v průběhu hubnutí.

Jeho "hubnoucí" účinky byly potvrzeny řadou studií, které dokázaly, že zelený čaj účinně potlačuje chuť k jídlu, zrychluje metabolismus a zpomaluje do určité míry vstřebávání tuků. Děje se tak díky obsahu antioxidantů (katechinů), které se v zeleném čaji přirozeně vyskytují. Nová studie, publikovaná nedávno v Nutrition Journal, dokonce přímo uvádí, že zelený čaj má v hubnutí významnou roli, a to především kvůli snižování pocitu hladu. A zatímco jiné studie poukazují spíše na zrychlování metabolismu a spalování tuků, tato studie ukazuje na jasné potlačení apetitu a s tím i na snížené množství snězeného jídla.

Zelený čaj by se tedy mohl stát i vaší pomocnou berličkou, když na vás přijdou chutě. Máte i vy účinky zeleného čaje vyzkoušené? Popíjíte ho v průběhu dne? Máte pocit, že vám pomáhá potlačit chutě na pečivo, na sladké nebo další jídla obecně? Nebo dáváte přednost (tedy kromě KetoDiet :) jiným pomocníkům?

Diskutujte s námi na našem Facebooku.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Akce, novinky i slevy. Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

  • Heureka
  • Česká pošta
  • PPL
  • Visa
  • Maestro
  • Mastercard