Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Zelený čaj, váš pomocník v hubnutí

Šálek zeleného čaje ve světle zeleném šálku

Máte rádi zelený čaj? A víte, že vám pomůže v průběhu vašeho dietního režimu?Zelený čaj se v průběhu posledních pár let stal i v České republice hojně vyhledávaným nápojem, a to nejen díky své příjemné chuti, ale i vzhledem k pozitivním účinkům v průběhu hubnutí.

Jeho "hubnoucí" účinky byly potvrzeny řadou studií, které dokázaly, že zelený čaj účinně potlačuje chuť k jídlu, zrychluje metabolismus a zpomaluje do určité míry vstřebávání tuků. Děje se tak díky obsahu antioxidantů (katechinů), které se v zeleném čaji přirozeně vyskytují. Nová studie, publikovaná nedávno v Nutrition Journal, dokonce přímo uvádí, že zelený čaj má v hubnutí významnou roli, a to především kvůli snižování pocitu hladu. A zatímco jiné studie poukazují spíše na zrychlování metabolismu a spalování tuků, tato studie ukazuje na jasné potlačení apetitu a s tím i na snížené množství snězeného jídla.

Zelený čaj by se tedy mohl stát i vaší pomocnou berličkou, když na vás přijdou chutě. Máte i vy účinky zeleného čaje vyzkoušené? Popíjíte ho v průběhu dne? Máte pocit, že vám pomáhá potlačit chutě na pečivo, na sladké nebo další jídla obecně? Nebo dáváte přednost – tedy kromě KetoDiet :) – jiným pomocníkům?

Rozviřte s námi diskuzi na našem Facebooku nebo se podělte o své tipy na Instagramu s hashtagem #nebudzcukru.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů