Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Manželské hubnutí aneb Ve dvou se to lépe táhne

Manželé Honza s Nikolou se objímají a usmívají se. Společně zhubli nadbytečné kilogramy s proteinovou dietou KetoDiet.

Mohlo by se zdát, že náš hubnoucí projekt se týkal převážně ženského pokolení, ale nenechte se mýlit. Hrdinou mezi muži se stal Honza z Plzně, který se pustil do boje s nadváhou společně se svou manželkou Nikolou. Právě Nikola ho do projektu Hubne celé Česko přihlásila. A protože ve dvou se to lépe táhne, my jsme jim přání hubnout společně splnili.

Zdravý a pravidelný jídelníček pro celou rodinu

Největším problémem obou manželů byl nepravidelný jídelníček. Oba mají časově náročné povolání a po práci ještě rozvážejí svoje dvě dcery na kroužky. Jídlu tak nevěnovali moc pozornosti. Během dne se většinou odbývali nějakou rychlovkou a večer to pak náležitě doháněli. Nikola často sahala i po sladkém, aby jím zahnala stres ze zaměstnání. Honza se zase příliš nevyhýbal smaženému, k tomu si běžně dopřával pivo a nechybělo ani velké množství pečiva a sladkého. Pro oba manžele bylo hubnutí s KetoDiet nejen příležitostí zbavit se svojí nadváhy, ale i cestou ke zdravému jídelníčku, ke kterému povedou i svoje malé holčičky.

 

Pohled do zrcadla bez výčitek

Matouškovi před proměnou s KetoDiet

Nikola s nadváhou bojovala celý život. Pár diet už v minulosti vyzkoušela, ale špatné stravovací návyky ji vždy dohnaly. Největší motivací k hubnutí pro ni bylo dostat se na hmotnost, kterou měla před dětmi. Přála si, aby se konečně nemusela vyhýbat pohledu do zrcadla.

Honza měl také předchozí zkušenosti s dietou, i on ale zažil jo-jo efekt a shozená kila nabral hned zpátky. Kvůli nadváze mu chyběla energie a stejně jako Nikola raději míjí zrcadlo bez povšimnutí. Ve skříni mu navíc už dlouho visí dosud nenošené džíny a rád by je na sebe konečně oblékl, to byla pro Honzu jedna z největších motivací, aby se pustil do hubnutí s proteinovou dietou.

 

Vzájemná podpora k nezaplacení

Honza po proměně s KetoDiet

Dietu odstartovali oba ve stejný den a mohli se tak navzájem podporovat. První dva dny se cítili trochu unavení, ale pak se vše obrátilo a přišel příval čerstvé energie a dobré nálady.

Honza vedle zaměstnání docházel ještě na brigády a s takovou zátěží měl spojený i vyšší výdej energie, proto konzultaci s výživovou poradkyní KetoDiet Martinou Dvořákovou přidal na začátku jedno proteinové jídlo 

navíc. Protože tráví většinu času za volantem, proteinová jídla a nápoje mu svou rychlou přípravou maximálně vyhovovaly. I Nikola se s dietou rychle zžila a poctivě dodržovala veškeré zásady dietního jídelníčku. Protože byli oba milovníci sladkého, nejvíc si z ketojídel oblíbili proteinové tyčinky a ochucené nápoje.

Po celou dobu hubnutí se věnovali i aktivnímu pohybu, společně chodili na delší pravidelné procházky se psy, Honza začal aktivně jezdit na kole a Nikola se pustila do 30ti denní výzvy s Jillian Michaels.

Nikola po proměně KetoDiet

Na výsledky hubnutí proto nemuseli dlouho čekat. První měření u dietní koučky ukázalo, že cesta za lepší postavou s KetoDiet byla správná. Už po dvou týdnech měli oba o pár kilogramů méně, a to je motivovalo pokračovat dál.

 

Nadšení z výsledků

Honzovi hubnutí opravdu prospělo, se shozenými kilogramy výrazně omládl ve tváři a změny byly natolik viditelné, že neušly ani jeho okolí. Ze svých výsledků byl opravdu nadšený, protože překonal výzvu, kterou si stanovil na začátku. Džíny, které mu visely nenošené ve skříni, nakonec vyměnil za ještě menší. A to bylo víc, než v co doufal.

Také Nikola pěkně zatočila se svou nadváhou, ale na rozdíl od Honzy s hubnutím ještě nekončí. Ráda by ještě pár kilogramů shodila, proto má v plánu pokračovat v dietním jídelníčku v kombinaci s posilovacím cvičením, dokud svého cíle nedosáhne. Třetí krok dietního plánu, kdy jedla 2 ketojídla a 3 vlastní na bílkoviny bohatá jídla, jí vyhovoval natolik, že v něm nejspíš setrvá dlouhodobě.

 


Nikola s Honzou si společné manželské hubnutí pochvalovali a vzájemná podpora po celou dobu hubnutí s KetoDiet pro ně byla tou největší motivací. S kým se pustíte do hubnutí vy?

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů