💙 Happy Days na KetoDiet 💙 Sleva 20 % na nákup s kódem 20HAPPY24 📅 Jen do neděle.* 🚚 Na PPL výdejní místa teď doprava ZDARMA.

Benefity proteinové diety KetoDiet

Benefity proteinové diety KetoDiet

Vynikající chuť 

Na vývoji proteinových jídel a nápojů spolupracujeme především s českými subdodavateli. Ochutnáváme, dáváme zpětnou vazbu, vylepšujeme. A stále se učíme. Dbáme na to, abyste si na našich proteinových jídlech i nápojích pochutnali. Naším cílem je poskytovat produkty v maximální kvalitě tak, aby vyhovovaly právě vám. 

Rychlé výsledky 

Na začátku každého dietního plánu výrazně omezíte sacharidy ve svém jídelníčku. Tělo začne jako hlavní energetický zdroj využívat vaše tukové zásoby. Kilogramy i centimetry rychle ubývají. Pozvolným přechodem k běžnému zdravému jídelníčku, který vás po ukončení diety čeká, úspěšně předcházíte obávanému jojo efektu

Kombinace proteinových jídel je jen na vás

Žádné hladovění 

S KetoDiet nemusíte nic vážit ani počítat kalorie. Jenom následujete jednoduchá pravidla. Díky širokému sortimentu proteinových jídel a nápojů netrpíte hlady. Po celou dobu hubnutí máte dostatek energie. Navíc tzv. wellbeing efekt se postará o dobrou náladu, kterou si s ubývajícími kilogramy snadno udržíte. 

Kombinace jídel čistě na vás 

Každý z nás je originál. Někdo preferuje proteinové nápoje, jiný si pochutná na polévce nebo třeba kaši. A víte co? Jezte, co chcete! Opravdu. Kombinace jídel v dietních plánech je jen a jen na vás. Porce jsou vyvážené a ať už si denní složení naplánujete jakkoli, nemusíte se bát, že byste udělali chybu.  

Většina produktů zcela bez lepku 

Naprostá většina našich proteinových jídel i nápojů je zcela bez lepku. V e-shopu je naleznete vždy s příslušnou ikonkou. 

Balení po jednotlivých porcích 

Chceme být praktičtí. Díky balení po jednotlivých porcích se vaše oblíbené jídlo vejde do každé tašky, každého batohu. Ať vám chutná v práci i na cestách

Rychlá příprava 

Víme, že času není nazbyt. Proto jsou naše produkty hotové a připravené ke konzumaci raz dva. S KetoDiet nemusíte dlouze a složitě vařit. 

Výživová poradna KetoDiet je zdarma

Maximální podpora výživových poradců 

Občas se stane, že zaváháte, nevíte si rady, potřebujete podpořit. Naši zkušení výživoví poradci jsou tu pro vás. Můžete se na ně obracet po celou dobu dietního plánu, ale i po něm.  

Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8 do 16 hod. na tel.: +420 234 726 926, poradna@ketodiet.cz nebo na online chatu na www.ketodiet.cz

Odběrná místa po celé ČR 

Preferujete osobní kontakt před objednávkami přes e-shop? Navštivte některé z desítek odběrných míst v České republice a vyberte si, na co máte chuť. Hned v několika městech naleznete dokonce KetoDiet centra s odborným přístupem a mnoha doplňkovými službami. 

Rychlá doba dodání 

Rozhodli jste se začít, tak nač to odkládat? Váš balíček expedujeme zpravidla druhý pracovní den po objednání, kdy je předán přepravci. 

Blog plný zajímavostí 

Sledujte náš blog a buďte v obraze. Dočtete se o slevových akcích a novinkách, najdete tipy na cvičení, inspiraci i zajímavé příběhy. Dozvíte se, které známé osobnosti s námi zhubly. 

Klub Moje KetoDiet je a vždy bude zdarma

Výhody pro členy klubu 

Staňte se členem klubu Moje KetoDiet a využívejte všech výhod. Sbírejte knoflíčky a proměňte je ve slevu na další nákup. Objednávejte za akční ceny, získejte odměny za své nákupy.  

Užívejte si podpory a šikovných rad ve facebookové skupině.  

Členství klubu je a vždy bude zdarma.