👙 Zhubněte do plavek s 20% slevou. Kód PLAVKY20 platí na vybrané produkty jen do neděle. A navíc můžete vyhrát voucher od Astratexu za 2 000 Kč.

Zhubněte do NOVÝCH plavek

Letos včas a o 20 % levněji s kódem PLAVKY20

Buďte připraveni a sluníčko vás nezaskočí. Zhubněte letos do plavek v klidu a bez stresu. Je ten pravý čas, protože slevový kód PLAVKY20 vám nyní zlevní výběr oblíbených proteinových jídel a nápojů o 20 %.

Jít nakupovat

Vyhrajte plavky za 2 000 Kč od Astratexu

A ještě si můžete zasoutěžit o 10 voucherů v hodnotě 2 000 Kč třeba na zbrusu nové plavky od Astratexu. Stačí u nás nakoupit alespoň za 4 990 Kč a jste automaticky ve hře.

Když budete soutěžit, dostanete dárek 

Pokud splníte jedinou podmínku účasti v soutěži o voucher – nakoupíte nad 4 990 Kč – můžete se těšit na dárek. Dostanete od nás balíček prémiové péče o tělo.  

Sprchový olej se skořicí, účinný gel proti celulitidě a kolagenová srdíčka se postarají o to, aby byla i vaše pokožka do plavek jako nová. 

Akce platí jen do neděle! 

Vyhlášení výherců voucherů

Jak se dozvíte, že jsou plavky dle vašeho výběru vaše? Ze všech objednávek, které splní podmínku výše nákupu, vylosujeme 10 šťastlivců, které kontaktujeme a zašleme voucher v hodnotě 2 000 Kč na nákup v e-shopu partnera této akce Astratex.cz.

Kompletní pravidla soutěže o plavky najdete tady.

Kód PLAVKY20 vám zlevní keto dietu. Jen do neděle! 

12

Přihlaste se k newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-⁠mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů