Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022
Tematické články na blog KetoDiet pro vás píše Tereza Břízová

Tereza Břízová

Content markeťák na plný úvazek tereza.brizova@ketodiet.cz Tereza Břízová

Tereze padl content na webu KetoDiet tak trochu do klína v roce 2020. Na peďáku studovala češtinu a psaní ji vždycky lákalo víc než učení. Běhá (nejvíc za svými dětmi a psy) a čte (nejraději knížky Patrika Hartla). Náladu jí vždycky zvednou kolegové z KetoDiet a všechno, v čem má prsty Zdeněk Svěrák.

Práce v KetoDiet? To je psaní o skvělých tématech a taky hodně smíchu. Mám tu možnost čerpat informace od kolegů, kteří jsou machři ve svém oboru. Jsem vděčná za každý den, kdy můžu být součástí téhle keto-bandy.

Ukázka článků Terezy:

3 osvědčené recepty do vaší odlehčené kuchyně

Tentokrát jsme se vrhli na pečení. Vymysleli, ozkoušeli a ochutnali jsme pro vás 3 nové recepty. Všechny si můžete připravit i v průběhu ketodiety. Pojďte rozšířit svůj jídelníček o další skvělá jídla.

Čtěte dál

Vítěz proměny Jaroslav: “Ketodieta byla mou hubnoucí premiérou.”

V květnu jsme ve skupině Moje KetoDiet vyhlásili vítěze výzvy PŘED a PO. Na první stupínek se díky vašim hlasům zaslouženě dostal sympaťák Jaroslav, který měl v té době dole neuvěřitelných 76 centimetrů. Jarda se rozpovídal o tom, jaké bylo hubnutí s ketodietou.

Čtěte dál

4 jednoduché triky, které zaženou podzimní splín

Podzim se hlásí o slovo. Dny se krátí a energie ubývá. Než se o vás začnou pokoušet podzimní chmury a rýmičky, pojďte zjistit, jak na ně vyzrát. Klíč k dobré náladě je možná blíž, než tušíte.

Čtěte dál

Dieta bez jojo efektu aneb Jak zhubnout a už nepřibrat

Investovali jste spoustu energie do hubnutí, dali jste nadváze pěkně na frak a teď… Kilo po kilu se vaše tělo zase mění do nelichotivé podoby? Pak vás dohnal strašák jménem jojo efekt. Odpálkujte ho jednou provždy. Prozradíme vám jak.

Čtěte dál

Extra výživná černá čočka beluga. Proč ji ve zdravé kuchyni nevynechat a co z ní uvařit?

Taky se občas neubráníte pocitu, že vaříte stejná jídla stále dokola? Ono nachystat oběd či večeři nebývá takový problém, když víme z čeho. Už jste zkusili černou čočku? Jestli se u vás v kuchyni ještě neobjevila, možná nastal čas to napravit. Nejedná se o ledajakou potravinu. Benefitů má na rozdávání. Léčí, chutná a krásně vypadá. Pojďte zjistit víc.

Čtěte dál

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů