Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Novou tváří značky KetoDiet se stala zpěvačka Anna K.

Zpěvačka Anna K, která zhubla s keto dietou, sedí na lavičce a usmívá se.

Populární zpěvačka a skladatelka Anna K. se od března 2017 stává oficiální tváří české značky proteinové diety KetoDiet. Objeví se nejen v plánovaných online kampaních, ale také v in-store materiálech u partnerských prodejců po celé České republice.

Jsme hrdí, že se Anna K. stala ambasadorkou značky KetoDiet," uvedla k nové dlouhodobé spolupráci marketingová ředitelka KetoDiet, Janina Dvořáková. „Sama si naším dietním programem úspěšně prošla a navíc je to úžasná, silná a talentovaná žena, která nás velmi inspiruje svou energií a neutuchajícím optimismem," do­plňuje. 

Anna K. k tomu s úsměvem dodává: "Díky KetoDiet jsem začala o jídle přemýšlet úplně jinak a zbavila jsem se i své obrovské závislosti na cukru a všem sladkém. Za to jsem snad nejvíc šťastná. Váhu si držím už dva roky, ani to nedá moc práce. Od té doby také KetoDiet doporučuji všem svým kamarádkám a moc ráda své nadšení budu sdílet i s dalšími ženami, které si s nadváhou neví rady." 

Nadcházející kampaň, ve které se Anna K. bude objevovat, se zároveň prolne s partnerstvím jejího letošního koncertního turné s názvem „Ve světle", jež odstartuje  svou jarní část již 10.3.  v Masarykově divadle v Jičíně. Fanoušci se tak mimo jiné budou moci s KetoDiet seznámit přímo v místech koncertů.

 

 

 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů