Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Boj s nadbytečnými KILOGRAMY může začít! Seznamte se s hubnoucími PARŤAČKAMI

Dvě ženy, Květa a Gábina, které se pustily do hubnoucí výzvy s KetoDiet před proměnou.

Před nedávnem jsme vyhlásili velkou hubnoucí výzvu na ženském serveru Žena-IN.cz a zájem byl doslova obrovský. Jsme rádi, že si takové množství čtenářek zatoužilo splnit sen o štíhlé postavě a naučit se zdravému a vyváženému jídelníčku.  Vybrat tu pravou z vás nebylo vůbec jednoduché, ale karty jsou rozdány a obě parťačky povoláváme do boje s nadbytečnými kilogramy. Jste i vy zvědavé, která děvčata vyráží společně do války s nadváhou? 

Kdo se s námi pouští do hubnutí? 

Říkáte si, že už jednu hubnoucí parťačku znáte? Ano, to se nemýlíte. Hubnout měla ambasadorka ženského serveru zena-in.cz, slečna Nora a do páru k ní jsme hledali jednu z vás. Hubnoucí kamarádku. Nora se na výzvu velmi těšila, bohužel při lékařské prohlídce bylo zjištěno, že se do projektu nemůže ze zdravotních důvodů zapojit. A tak oběma novým parťačkám drží palce a přeje mnoho shozených kilogramů. Které dvě bojovnice se tedy pouští do hubnutí s KetoDiet?

GÁBINA: „Hubnu kvůli své dceři."

První hubnoucí dámou je Gabča, která pochází z Karvinné, je jí 38 let a učí angličtinu. Při své výšce 164 cm váží 112 kg. Gábina se naštvala a řekla si, že chce zatočit se svojí astronomickou váhou. Jako hlavní motivaci vnímá svou 6ti letou dcerku. Kvůli ní chce zhubnout a překopat svůj dosavadní život. Těší se, že po skončení hubnoucí výzvy bude moci jít se svojí dcerkou do bazénu a naučí ji plavat. Nyní se na to kvůli své postavě necítí. Před 5 lety byla Gabče diagnostikována celiakie, ale protože je většina KetoDiet proteinových jídel a nápojů bezlepková, není problém, aby se pustila do hubnutí a stala se tak inspirací i dalším ženám. 

KVĚTA: „Nadváha mi vadí v běžném životě." 

Také jste jako Květa změnily fyzicky náročné zaměstnání za sedavou práci a kilogramy se bohužel bleskurychle vyšplhaly nahoru? Květa se s tím ale nechce jen tak smířit, a proto se přihlásila do naší hubnoucí výzvy. Během půlroku přibrala 20 kg, a po nějaké době se k tomu přidalo dalších 10 kg navrch. Je jí 40 let, měří 174 cm a váží 90 kg. Ráda by se 20 kg nadbytečné váhy zbavila jednou pro vždy. Těší se, jak se budou společně s Gabčou podporovat a motivovat na cestě za lepší postavou.

Pusťte se do hubnutí společně s nimi

A co vy? Nestihli jste se přihlásit do hubnoucí výzvy nebo se na vás nedostala řada? Mrkněte do našich dietních plánů a vyberte si ten pravý sami pro sebe. Do výzvy se můžete pustit společně s děvčaty. A kdybyste si náhodou nevěděly s něčím rady, KetoDiet výživové poradkyně vám zdarma se vším poradí v online chatu, nebo telefonicky. Už na nic nečekejte a pusťte se do hubnutí. 

Sledujte celou proměnu na serveru Zena-IN.cz

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů