Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Buďte svá! Oslavte MDŽ jak se patří

Dvě dívky se usmívají a drží v rukou květy kopretiny.

Většina z nás si ještě pamatuje tatínka s rudým karafiátem a usmívající se maminku, která s radostí přijala tři povadlá kvítka. Květiny k oslavě MDŽ nepopiratelně patří a chudáci karafiáty to schytaly v tu nejmíň populární dobu. Nicméně tatínek při koupi karafiátů určitě nemyslel na Stalina ani Milouše Jakeše. Chtěl udělat své ženě radost, vyjádřit úctu k tomu, co všechno zvládá a kolik lásky dává celé rodině, protože jak praví známý citát: “Za vším hledej ženu”.

Zpátky do minulosti

MDŽ je mnohdy mylně považován za československý svátek, který založili komunisté. Ale historie oslav tohoto svátku sahá až na počátek 20. století, daleko od Evropy. Roku 1908 se do newyorských ulic vydaly ženy hlásit se o svá volební práva i lepší životní podmínky a  teprve o dva roky později jsme začali Den žen oslavovat i v Evropě.

Zasloužíte si pozornost

Dnes už se v drtivé většině světa nemusíme obávat o nerovná práva, ale stále je důležité si připomínat, že ženy stojí na společenském i hodnotovém žebříčku stejně vysoko jako muži. Oslavte Mezinárodní den žen třeba tím, že si dopřejete pohodu a užijete si den podle svých představ. Zajděte s kamarádkou nebo se svým protějškem na večeři, kupte si kabelku nebo si udělejte radost v podobě dobrého a zdravého jídla. Nenapadá vás co stále vařit? Na našem webu najdete spoustu inspirace.

 

3 ženy v objetí zády držící květinyA zase ta sebeláska

I když moc dobře víte, co všechno jsme schopné zvládnout, sem tam se vloudí myšlenka, že nejsme ty ideální manželky, matky nebo manažerky a občas se nám něco nepodaří. Co si budeme povídat, každá z nás má nějakou vzdělanější, hezčí a hubenější sousedku/kamarádku, která se stará o tři děti, vidíte ji obden běhat a ještě je o ní všeobecně známo, že dělá nejlepší svíčkovou. Nesnažte se být supermanka. Žijte podle svých pravidel a buďte nejlepší verzí svého já. A že občas připálíte bábovku, děti přinesou ze školy špatnou známku nebo jste si dala v dietě skleničku vína? NO A CO? Mnohem důležitější je celková pohoda a spokojenost sama se sebou.

 

Cítíte, že potřebujete změnu?

Pokud se sebou nejste spokojené, je čas s tím něco udělat! Rozhodnutí je první krok k novému začátku. Stanovte si reálný cíl a toho se držte. Nestresujte se, když jste nucení se malinko odklonit od vašich plánů. A dejte si do hlavy, že když opravdu něco chcete, dokážete to! Rodíme děti, zvládáme chodit do práce, starat se o rodinu ..., proč byste se nezvládla naučit cizí jazyk nebo nezhubla pár kil? Najděte si ke svým cílům takovou cestu, která vás do cílové rovinky dovede rychle a pohodlně, i tak aby vás to bavilo. Ptáte se, jak by vás mohlo třeba hubnutí bavit? S proteinovou dietou KetoDiet je hubnutí hračka. Kila mizí bez hladu a stresu. Vyzkoušejte naši BMI kalkulačku, poradí vám, jaký dietní plán je pro vás ten pravý. Raději byste si s někým o hubnutí promluvila? Naši výživoví poradci jsou tu pro vás. Tak hurá na to!

 

 

Autor: Pavla Frindtová

Fotografie: www.unsplash.com

 

Přečtěte si, jak se hubne v páru a zkuste to také.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů