Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Eva Decastelo: Diety? Vyzkoušela jsem je všechny

Eva Decastelo ve žluté halence se staženými vlasy se usmívá a drží prst před ústy.

Oblíbená moderátorka, ale také herečka a v neposlední řadě máma dvou dětí Eva Decastelo s námi probrala své působení v divadle, vztah k dietám, ale také k domácím pracím.

Hledám milence, Zn: Spěchá! Tak se jmenuje jedna z divadelních her, ve kterých účinkujete. Diváci vás ale znají spíše jako moderátorku. Jak jste se k herectví v divadle dostala?

V 17 letech jsem objevila inzerát Divadla Na zábradlí, že hledají herečku do představení Jana Krause Nahniličko, tak jsem to zkusila a ono to vyšlo. S Nahniličkem jsem strávila téměř 12 let života a od té doby divadlo miluji. Poté jsem se chvilku věnovala jen moderování, ale po roli v seriálu Ohnivý kuře se mi opět začaly ozývat divadelní produkce s nabídkami. Aktuálně mě můžete vidět hned v 6 představeních s kolegy, jako jsou Bořek Slezáček, Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer, Pavlína Mourková atd. Nejznámější z představení je asi komedie Natěrač, kde hraji po boku Leoše Nohy a Barbory Mottlové.

Baví vás divadlo?

Baví a moc. Jinak bych to nedělala. Navíc mám neuvěřitelné štěstí na kolegy. Jsme skvělá parta, která prosměje nejen celé představení, ale i cestu tam a zpět. Herectví vás musí bavit, jinak to divák pozná a to je pak průšvih.

Jaké role nejčastěji hrajete?

Vzhledem k tomu, že mě živí moderování, a ne herectví, mohu si dovolit role vybírat. A tak si vybírám jen to, co zvládnu. Takže hysterky, afektované krávy, tupé modelky a komindy (v divadelním slangu komické herečky – pozn. redakce).

 

Magazín Moje KetoDiet

 

Příště se to dozvíte dřív!

Víte, že jste si tento článek mohli jako první přečíst v jarním vydání klubového magazínu Moje KetoDiet? Stačí být členem našeho věrnostního klubu a už vám nic neuteče. Členství je zcela ZDARMA a čeká vás s ním spousta výhod.

> Stát se členem klubu

Zmínila jste, že jste ale stále hlavně moderátorkou. Jaké akce moderujete nejraději a jaké nejčastěji?

Nejčastěji moderuji klasické večírkové akce. K nim mám asi nejblíže i vzhledem k tomu, že večírky již roky točím pro Top Star magazín televize Prima. Nejraději mám ale akce nestrojené, živelné a ideálně, když se na nich něco nepovede! Já jsem totiž nejlepší, když je krize. Nezaskočí mě nic. Ze všeho se vykecám a využiju to ke zpestření akce. A takhle to mám i v životě. Když se něco nepovede, beru to s humorem a snažím se z toho poučit.

Eva Decastelo s dětmi | KetoDiet exkluzivní rozhovorA tak by to mělo být. Vypadá to, že jste v jednom kole. Zbývá vám dostatek času na rodinu a všední radosti i starosti? Úkoly s dětmi, kroužky, nákupy, vaření, domácnost…

Děti jsou na prvním místě, pak manžel a nakonec práce. Jen ten volný čas nemám. A vlastně mi ani nechybí, dělám to, co mám ráda.

Prozraďte mi, jaké domácí činnosti byste se nejraději vyhnula obloukem a proč?

Nesnáším žehlení, a tak se mu vyhýbám. Miluju ale mytí nádobí a praní. Prádlo pak prostě vyvěsím tak, aby se žehlit nemuselo. A když už náhodou žehlit musím, pustím si k tomu film, na to normálně čas nemám.

Netrpí nedostatkem času i váš jídelníček?

Trpí a hodně. Naštěstí jsem se díky KetoDiet a proteinovým nápojům zachránila! Když někdo tráví tolik času na cestách s divadlem nebo kvůli moderování, tak prostě jíte, co je. A většinou to není nic pořádného. A ani v dobrý čas. Od léta, kdy jsem objevila KetoDiet, mám kila, co mě trápila, dole a už „neprasím“. Na cesty si s sebou beru proteinový drink. Kdykoli je hlad, během minutky si ho připravím a jsem spokojená. A když přijde mlsná, vždy jsou v zásobě proteinové tyčinky. Nejradši mám jahodové. Zamilovala jsem si i palačinky. Jsou prostě skvělé, slaďoučké a přitom zdravé. A to jsem nikdy nevěřila, že taková kombinace existuje.

Jaké máte zkušenosti s dietami?

Jmenujte, jakou dietu chcete, vyzkoušela jsem je všechny. A všechny se stejným výsledkem, měla jsem hlad, byla jsem protivná a ve finále v noci vybílila ledničku. Mám totiž extrémně slabou vůli. Až s Keto nemám hlad a ty občasné chutě řeším proteinovými dezerty, což je pro mlsouna jako já opravdu záchrana.

Loni vám bylo 40. Jak vnímáte věk? Změnilo se tím pro vás něco?

Chovám se stále jako praštěná dvacítka, takže jediná změna u mě je ta, že si začínám říkat, že bych se měla trošku krotit. Ale je to silnější než já. Jsem prostě zvyklá si ze všeho dělat legraci a je pro mě strašně těžké se chovat vážně, i když je to občas potřeba. Ale pracuji na tom.

Jste poměrně aktivní na Instagramu. Co pro vás znamenají sociální sítě?

Kontakt s fanoušky i klienty, pro které moderuji nebo hraji. Je to důležité. Fanouškům tím dáváte možnost nahlédnout do soukromí a odměnit je tak za to, že na vás chodí do divadla, že vás mají rádi. Pro firmy je to zase způsob, jak dát vědět, že někde budu nebo že jsem s něčím spokojená a podporuji to.

Sledujte Evu Decastelo i vy? Jděte na → @decasteloeva.


Nedá mi to se na úplný konec nezeptat. Nedávno jste se obarvila na zrzavo. Hodláte u „ginger“ barvy zůstat, nebo plánujete další změnu?

Já už na hlavě měla prakticky vše, jen ta zrz mi chyběla. Ale uvidíme, třeba půjdu na blond. A manžela už ze mě klepne. (smích)Děkuji vám za rozhovor.

 

Autor: Nikola Nevečeřalová

Foto: Radim Kořínek, Fotoprome.cz

 

Předchozí článek: Muži hubnou snáz než ženy! Ale proč je jejich nadváha nebezpečnější?

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů