Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Finále hubnoucí výzvy a její skvělé výsledky

Účastnice hubnoucí výzvy KetoDiet po proměně s keto dietou, zleva Jarka, Katka, výživová poradkyně KetoDiet Martina Dvořáková a Jana

Před více než třemi měsíci se Katka, Jana a Jarka rozhodly pro velkou životní změnu. Společně se pustily do hubnoucí výzvy s proteinovou dietou na ženském serveru zena-in.cz. Výživová poradkyně Martina Dvořáková holkám ušila dietní plán přímo na míru a společně se pustily do boje s nadbytečnými kilogramy. Jste zvědaví, jak to celé dopadlo? Podívejte se, jakých skvělých výsledků holky dosáhly a jaká odměna na ně čekala.

Jarka: „Konečně si mohu obléct obepnuté kalhoty.“

Jarka se už nechtěla schovávat ve velkém a mdlém oblečení, aby zamaskovala své nadbytečné kilogramy. Proto neváhala a přihlásila se do naší hubnoucí výzvy. Jako každé ženě jí dělá největší radost, že jí přátelé a známí skládají poklony na její štíhlejší postavu. Díky shozeným kilogramům nemusí ze svého šatníku vyřadit svoje oblíbené šaty, do kterých se předtím už nevešla. Nejdůležitější ale je, že si Jarka uvědomila svoje dosavadní chyby ve stravování. Nedostatečný pitný režim, přemíra sladkostí a nepravidelnost ve stravování přispěly k její nadváze. Svých oblíbených sladkostí se nemusela v dietním programu úplně vzdát. Díky proteinovým jahodovým tyčinkám, které podle ní nemají chybu, mohla zdravě mlsat i v dietě. Jarka se bude snažit svou novou váhu nejen udržet, ale chtěla by shodit ještě 2-3 kg. A my věříme, že se jí to určitě podaří. 

Jana: „Díky hubnutí jsem se zbavila zdravotních problémů.“

Janě se za 3 měsíce podařilo velmi výrazně zhubnout. Díky tak velkému váhovému úbytku se cítí fyzicky i psychicky výborně. Nyní už pro ni není problém nakoupit si pěkné oblečení na sebe. To ale nejsou všechna pozitiva jejího hubnutí. Zmizely občasné bolesti zad, únava nebo zadýchávání při chůzi. A co její nové stravovací návyky? Nikdy si nedokázala představit svůj jídelníček bez pečiva. Teď díky proteinové dietě zjistila, že to není žádný problém. KetoDiet jídla si pochvaluje díky jejich snadné a rychlé přípravě. Jejím cílem je znovu nepřibrat a i nadále si zvyšovat kondici díky sportu. Ve svém okolí se setkává, jak s pozitivními názory, tak bohužel i s těmi negativními. Někteří škarohlídi tvrdí, že opět vše nabere. Jana si s těmito názory hlavu neláme. Už se těší, jak jim ukáže, že si svoji novou váhu udrží.

Katka: „S hubnutím vtrhnul do naší rodiny nový vítr."

Do hubnutí se s velkou vervou pustila i Katka, která se ve svém těle cítí konečně skvěle. S proteinovou dietou vtrhnul do její rodiny nový vítr. Začali experimentovat v jídle a intenzivně se věnují pohybu, na kterém si vypěstovali dokonce závislost. Katka si užívala každý shozený kilogram, a jak sama říká, připadala si jako cibule, ze které se pomalu odlupuje slupka. Naučila se pravidelnému stravování, které považovala za svoji největší chybu. Stejně jako Jarka měla problémy i s dodržováním pitného režimu, ale to je teď už minulostí. Díky této příležitosti si udělala v hlavě pořádek, a už nechce, aby ji trápily zdravotní problémy jako donedávna. Při proteinové dietě zjistila, že hubnout se dá příjemně a nemusí to znamenat omezit se na chuťově nedobrá jídla. KetoDiet jídla si vyloženě oblíbila, a proto pro ni hubnutí nebylo tak těžké. Katce je líto, že hubnoucí projekt končí, protože se díky němu sešla se skvělými lidmi, které by jinak nepotkala.

Jako odměnu za jejich velké úsilí a odhodlání během hubnutí dostaly všechny 3 dámy dárek v podobě proměny. Zkušené vizážistky si je vzaly do parády, krásně je nalíčily, učesaly a oblékly do skvěle padnoucího oblečení. Jak závěrečná proměna dopadla, se podívejte na fotografiích. 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů