Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Hubnete s KetoDiet a Zena-in.cz

Žena si měří krejčovským metrem obvod boků.

Hubnutí s KetoDiet a Zena-in je v plném proudu! Velmi (a příjemně) nás překvapilo, kolik z vás by rádo se svou nadváhou zatočilo, a i proto byl výběr pouze 3 kandidátek opravdu těžký!

Nyní se ale pojďme seznámit se třemi ženami, které se do hubnutí s KetoDiet pustily s plnou vervou.

Více než 400 žen a dívek se přihlásilo do naší Hubnoucí výzvy, kterou jsme vyhlásili společně s redakcí internetového magazínu Žena-in.cz. Mohly jsme vybrat ale pouze 3 adeptky, které se do shazování přebytečných kilogramů pustí nejen s balíčkem bílkovinných jídel KetoDiet na celé 3 měsíce, ale také s podporou hlavního diet kouče KetoDiet, pana Jiřího Šusty, který jim bude maximálně k dispozici po celou dobu diety.

Které 3 dámy jsme vybrali? Pojďme si je představit. annce.jpg

První (a nejmladší) z nich je osmnáctiletá Anna, která studuje střední školu a od září nastupuje na VŠ. Od mala trpí nadváhou, se kterou si neví rady, i přesto, že se snaží cvičit a hlídat si jídelníček. Měří 178cm a startuje své hubnutí z hmotnosti 93kg. Ráda by shodila alespoň 10kg a je odhodlaná dodržet pravidla.

Co bylo její motivací pro přihlášení do hubnoucí výzvy? "No... protože už se dlouho snažím zhubnout, ale prozatím to bylo jen neúspěšné, a když už se dařilo, tak to bylo málo a během chvíle jsem to zase měla zpátky. Tak jsem si řekla, proč to nezkusit, když si to už takovou dobu přeju. Popravdě vůbec jsem netušila, že bych mohla vyhrát, jen jsem odeslala odpověď (tedy text) a dále jsem to nevnímala. A velkým překvapením pro mě bylo, když přišel e-mail o výhře, myslela jsem si, že si ze mě někdo dělá srandu, nemohla jsem tomu uvěřit. Ale hned jsem si řekla, že do toho jdu!" vroni77.jpg

Druhou ženou, rozhodnutou pro boj s nadbytečnými kilogramy, je paní Veronika. Je jí 37 let, je vdaná a má 3 děti. Až do nástupu na vysokou školu byla zvyklá sportovat a vždy měla atletickou postavu. Na VŠ ale sportovat přestala a po narození prvního dítěte jí váha začala pomalu, ale nezadržitelně stoupat. 3x týdně sportuje - chodí na spining, alpining a aquaerobic. Při výšce 183 cm je však i přes sportovní aktivity její hmotnost 97 kg.

A jaká je Veroničina hlavní motivace? "Mou hlavní motivací zhubnutí je, abych se cítila zdravá, pružná, sportovní – a hlavně také, abych si mohla dovolit koupit oblečení, které se mi líbí, ale v mé velikosti je většinou nemají a já se pak ve zkušební kabince jenom trápím," říká sama Veronika. pajda.jpg

Poslední ženou, která se rozhodla zatočit s nadváhou, je osmačtyřicetiletá paní Miriam. Při výšce 168 cm je její hmotnost 85 kg a jak sama nezakrytě říká, problém je především v její hlavě.

"Zvykla jsem si stres zajídat. Mám špatnou náladu? Pomůže tyčinka s čokoládou. Něco se nepovedlo? Dám si obložený chlebíček... když jsem se dozvěděla, že syn je nevyléčitelně nemocný, přibrala jsem víc než deset kilo za rok." Ráda by zhubla zhruba 10 kilogramů a její největší motivací je její koníček - jízda na koni.

Držme všem třem dámám palce!

Jejich souboj s nadváhou můžete sledovat v jednotlivých článcích přímo na Zena-in.cz  

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů