Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Hubnete s KetoDiet - výsledky po téměř 2 měsících

Čtenářka Markéta se usmívá. Má za sebou 2/3 úspěšného hubnutí s dietním plánem KetoDiet.

Čtenářky Markéta, Monika i Hanka už mají za sebou 2/3 dietního plánu a nás tedy pochopitelně zajímalo, jak se jim daří a jaké mají díky proteinové dietě výsledky. Šikovné redaktorky portálu Žena-in.cz nám je znovu vyzpovídaly a my máme velkou radost, jak hubnutí všem třem dámám skvěle jde. 

Paní Hanka si dietní plán nemůže vynachválit a jak sama říká, cítí se "lehčí nejen po těle, ale i na duši." Její proměna je vidět především na oblečení.  Některé kousky již musela odložit a moc se těší na to, až vyrazí nakupovat úplně novou garderóbu. Hanka také zmiňuje jednu velmi důležitou věc, a tou je psychická pohoda. "Beru vše pozitivně", říká. "Dostala jsem velkou příležitost udělat něco pro sebe, a tak ji hodlám využít. Cítím obrovskou chuť do života, energii a radost," dodává s úsměvem. Hanka pokračuje ve cvičení jógy a k ní přidala 3x týdně navíc svižnou chůzi po oblíbeném 6 km okruhu. hubm.jpg

Monika si řekla, že se zváží až po dalších 2 týdnech, aby se zbytečně nestresovala, a proto nedokáže přesně říct, kolik za celou dobu hubnutí s KetoDiet  již shodila. Okolí si ale změny velmi všímá a ona dle svých slov musí stále někomu vysvětlovat, jak dokázala tak viditelně zhubnout za poměrně krátkou dobu. Cítí se bezvadně a jediné, co jí v průběhu diety chybí je ovoce. Vůbec jí nedělá problémy pravidelnost v jídelníčku a pravidla dodržuje do puntíku a s chutí. Monika začala 3x týdně cvičit na vibrační plošině a snaží se tak být aktivnější a fit. marm.jpg

Čtenářka Markéta, nejmladší z naší trojice, je sama o sobě velmi pozitivně naladěná, ale po uplynulých týdnech se cítí prý vyloženě skvěle a hubnutí je na ní opravdu vidět. A za to jí patří obrovský potlesk. Okolí si změny samozřejmě všímá a jak sama Markéta říká, doslova "zírají". Dieta pro ni neznamená žádné utrpení, naopak si přípravu jídel vyloženě užívá. Několikrát týdně navíc Markéta navštěvuje fitness centrum, kde cvičí pod dohledem osobního trenéra. 

Je vidět, že hubnutí dámy vzaly opravdu za ten správný konec a že nenechávají nic náhodě. Samy se pustily do svého snažení s plnou vervou, zapojily pohybovou aktivitu, dodržují pravidelnost i doporučovaná pravidla KetoDiet a jen díky tomu se mohou těšit ze svých výsledků. 

Dámy, jste skvělé! Je tak dál. Další zprávy a zkušenosti našich hubnoucích si můžete přečíst na portále Žena-In.cz      

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů