Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Hubnete s KetoDiet 3. - Tomáš po 17 dnech diety

Zelená a žlutá cuketa. Zelenina je důležitá nejen při hubnutí.

Tomáš má za sebou už celkem 17 dní prvního kroku KetoDiet proteinové diety. Pojďme se tedy opět podívat na jeho postřehy a především úbytky!

Den 11. (pondělí): Po včerejším vážení mám ze sebe fakt radost a prima náladu. Dneska jsem vyzkoušel rozmíchat KetoDiet v nízkotučném mléce, ale je to na mě příliš hutné. Takže zůstávám u vody - s tou mi to vyhovuje víc, a i po konzultaci s poradcem jsem zjistil, že pro výraznější účinek je voda lepší. Hlad ani chutě nemám.

Den 12. (úterý): Musel jsem na celodenní školení, takže jsem si dal ráno koktejl (mám doma balení Light) a namíchal si do šejkru zbylé 4 dávky a postupně jsem během celého dne upíjel. Hlídat jsem si musel jen ty 3 hodinové intervaly a hladinku v šejkru :) - je to docela elegantní řešení a věřím, že to bude zajímavý pro mnoho dalších, kteří nemají doma naporcovaný Basic. Jen to chce pak opravdu pořádně vymýt šejkr po celém dni. V poradně mi řekli, že by to určitě nedoporučovali mít namíchané víc než 12 hodin a mít někde na teple, což zatím OK, ale v létě by to byl asi větší problém. Kalhoty mi padají, ale zatím to řeším páskem. Uvidíme, kam až se dostanu. Nákupy mě ale asi vážně neminou :)

Den 13. (středa): Kila příjemně padají a já jsem rozhodnutej držet, abych uviděl na mé váze číslo začínající na 8 :) Trošku mi dělá potíže dodržovat pitný07032012271.jpg režim, prostě zapomenu, ale pak mě rozbolí hlava. Musím se v tomhle víc hlídat a fakt dost pít a všechno je v pohodě.

Den 14. (čtvrtek): Začíná se dělat krásný počasí a člověka to přímo nabíjí. Už se vidím na kole. Dneska jsem trochu zhřešil, ale myslím, že to nebylo zas tak fatální. Udělal jsem si večer místo drinku 100g krůtí steak na grilu s cuketou mrkněte na fotku) a NESKUTEČNĚ jsem si pochutnal! Moje chuťové buňky ožily :) V poradně mi řekli, že to takový malér není, a že mnohem mnohem horší by bylo osladit si čaj! Jen to vínko k masu mi vážně chybělo!

Den 15.(pátek): Je tu den vážení! Již za 15 dní jsou vidět skvělé výsledky! Super, musím dát ještě 14 dní a dostat se pod tu proklatou 90. V práci už si začínají dost všímat a moje ego roste :) Dneska jsem si uvařil květák s pórkem. A vůbec musím receptář na stránkách KetoDiet pochválit, člověk se má čeho držet. Navíc jsem začal hodně využívat koření, dřív se mě ani moc nechtělo.

11032012273.jpgDen 16. (sobota): Bohužel jsem dneska porušil dietní režim :( Okolnosti byly silnější a sobotní návštěva podlomila moji vůli. A tak přišlo na pořad dne vínko a chlebíčky. Odolával jsem co to šlo, ale nakonec jsem to nezvládl. Zítra se budu vážit, tak jsem zvědavej, jak to dopadne. Po půl litru vína se mi ale ketóza určitě zastavila, takže budu muset "startovat" znovu. Nejradši bych si nafackoval.

Den 17. (neděle): Na váze se vyhouplo 93,7kg. No nic, není to tak hrozný, ale přece jen teď budou znovu 3 dny horší, než se ketóza vrátí. Malinko zase zápasím s oživenými chuťovými buňkami, ale už to znám, ono to přejde. Navařil jsem si zase brokolicovo květákovou polévku na týden.

A vzhůru do toho!

Nezapomeňte, že o Tomášově hubnutí, o proteinové dietě a o hubnutí obecně, s námi můžete diskutovat na Facebooku.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů