Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Hubněte s odborníkem - Seznamte se s naší brněnskou poradkyní.

Certifikovaná výživová poradkyně Kamila Knotková je tu pro vás. Objednejte se na odbornou konzultaci do KetoPointu v Brně.

V KetoDiet brněnském konzultačním centru se o vaše hubnutí postará certi­fikovaná výživová poradkyně, která vás provede celým dietním plánem a podpoří vás, když to budete nejvíce potřebovat. Seznamte se s paní Mgr. Kamilou Knotkovou.

Mgr. Kamila Knotková je certifikovanou výživovou poradkyní a absolventkou Karlovy Univerzity v oboru Tělesná výchova a sport. Protože ji oblast výživy a sportu byla vždy velice blízká, navázala na vysokoškolské studium řadou odborných kurzů z oblasti výživy, zdravého životního stylu a fitness. Osobní zájem o výživu a cvičení byl také obrovskou motivací, aby se této problematice věnovala od r. 2003 profesionálně a na plno. Je majitelkou fitness centra pro ženy, ve kterém propaguje českou značku KetoDiet od počátku jejího působení na českém trhu.

"Jsem hrdá, že již několik let úspěšně spolupracujeme právě s proteinovou dietou KetoDiet a nabízíme jejich proteinová jídla. A jsem nadšená z každého úspěchu, který díky KetoDiet mají naše klientky a zákazníci. KetoDiet pomáhá lidem k naplnění jejich cílů a my jsme toho součástí. Těším se na každý den, protože dělám práci, která mě naplňuje, opravdu baví a pozitivní zpětná vazba je to nejkrásnější, co si ze své životní profese odnáším každý den domů…" dodává paní magistra.

Chcete využít možnosti osobní konzultace v brněnském KetoPointu? Obraťte se přímo na paní Kamilu a domluvte si své první setkání. A nadváze již brzy budete moct dát sbohem. 

Mgr. Kamila Knotková
+420 733 133 171
ketodiet-brno@email.cz

Osobní konzultace jsou vám k dipozici i v dalších městech.

Nepotřebujete dohled odborníka v průběhu hubnutí? Pusťte se do dietního plánu KetoDiet sami.

Držíme vám palce!

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů