Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Hubnoucí proměna Gabči a Květy je u konce. Jaké jsou výsledky?

Fotka PŘED a PO ukazuje úspěšné hubnutí Květy s proteinovou dietou KetoDiet.

Před pár měsíci jsme vyhlásili pátrání po 2 parťačkách. Gabča a Květa se společně pustily do hubnutí s proteinovou dietou a vzájemně se podporovaly na svojí cestě za štíhlou linií. Hubnoucí proměnu jste mohli sledovat a holkám držet palce na ženském portálu ŽENA-IN.CZ. Pokud vám závěr hubnoucí proměny unikl, nesmutněte. Společně si teď závěr hubnutí u obou děvčat zrekapitulejeme.

 

Květa: “Shozené kilogramy se projevily na mém sebevědomí.”

Květa se na konci hubnutí cítí nabitá energií. Nešetří úsměvy, a když se s ní osobně setkáte, stojí před vámi štíhlá a vysportovaná kráska. Aby taky ne, když během diety zařadila pravidelné cvičení ve fitku. Sportovat byla zvyklá odjakživa, ale dodává, že výraznější výsledky jsou vidět až nyní po úpravě jídelníčku. To byl i důvod, proč ji cvičení začalo ještě víc bavit. A co se ještě změnilo? Rozhodně nakupování oblečení. Květa si ho náramně užívá. Její staré oblečení na ní doslova visí, přeci jen výrazně zhubla. Nyní může sáhnout i po vypasovaných šatech a cítí se v nich báječně. A co říká na konec hubnoucí proměny sama Květa?: ”Moc jsem si pochvalovala společné hubnutí s Gabčou. Je velkým plus prožívat shazování kilogramů ve dvou. Máte si s kým popovídat o svých pocitech, předáváte si svoje zkušenosti a máte se o koho opřít. KetoDiet doporučuji všem, kteří nemají tak pevnou vůli a dělá jim potíže dodržovat pravidelnost v jídelníčku.” Květa si pochvaluje, že už nemá špatnou náladu ze své postavy a naopak její sebevědomí významně roste. Moc dobře si všímá, jak se za ní otáčí muži na ulici. A to by vykouzlilo úsměv na tváři každé ženě.

keto1.jpg

Gábina: “V hubnutí budu pokračovat.”

Gábina si vzhledem ke své nadváze svůj dietní plán oproti Květě o něco prodloužila. A stejně jako ona si hubnutí ve dvou velmi pochvaluje. Za cca 4,5 měsíce zhubla tak, že staré oblečení na ni vyselo. A protože už v životě bez úspěchu vyzkoušela mnoho diet, o to větší nadšení nyní prožívá. Trošku se obávala své nezkrotné touhy po sladkém, ale obavy byly zbytečné. Chutě zmizely, a když ji náhodou přepadly, sáhla po některé ze sladkých variant proteinových jídel. Gabča se snažila všude chodit pěšky, aby měla dostatek pohybu. Neváhala by ani minutu a do projektu by šla hned znovu. Nejen, že našla nové přátele, ztracenou sebedůvěru, ale hlavně se konečně cítí dobře ve svém těle. Pochvaluje si také, že drtivá většina KetoDiet jídel je bezlepková. Dcerka Elisabetha ji při každé příležitosti kontrolovala a ptala se ji: “Mami, co to máš v puse?” To Gabču vždycky pohladilo po duši. Chce v hubnutí pokračovat dál a shodit ještě 10-15 kg.  

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů