Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Jak na odkyselení organizmu při sportu

Mladá žena ve sportovním oblečení odpočívá po běhu.

Sedavý způsob života, stres, mnohdy i špatný jídelníček, ale také velmi náročná pohybová aktivita, to vše může do určité míry přispět ke změně vnitřního prostředí našeho těla. Máme se těmto změnám bránit?

HARMONIE TĚLA

Fenomén překyselení organismu se již několik let dostává na přetřes v rámci médií i diskuzí odborníků. Měli bychom se ho opravdu bát? Ne tak docela. Vždyť je přirozeným cílem našeho těla a řekněme i přirozenou snahou, aby své vnitřní prostředí udrželo v rovnováze. Má k tomu uzpůsobené mechanismy. Jakákoliv větší výchylka se pak může projevovat únavou, vyčerpáním, bolesti hlavy a v případě nadměrné fyzické aktivity také bolestí a ztuhnutím svalů. Proto, abychom v našem organismu podpořili nastolení ideální harmonie, můžeme dělat mnoho věcí. Vyhýbat se stresu, jíst vyváženou stravu, být aktivní, relaxovat a tak dále.

PŘEKYSELENÍ VE SPORTU

V případě výrazné sportovní aktivity, kdy se potýkáme se zakyselením ve svalech, si ale můžeme dopomoci výživovými doplňky. Jste-li sportovec, který má náročnou předzávodní přípravu, nebo vykonáváte náročnou pohybovou aktivitu déle než 1 hodinu denně, můžete využít unikátní doplněk stravy KetoDiet Odkyselení těla.

PŮSOBÍ VE SVALECH

Protože se KetoDiet Odkyselení těla rozpouští až v oblasti střev a velmi efektivně se dostává do krevního řečiště, pomůže rychle neutralizovat kyselé prostředí, ovlivní pH krve a účinně vychytává laktát (kyselina mléčná) vzniklý právě sportovní aktivitou. Pro sportovce to konkrétně znamená, že po náročném tréninku nemusí trpět bolestí svalů (u běžců jsou to například tzv. tvrdé nohy) a podpoří regeneraci a celkovou svěžest.

Produkt KetoDiet Odkyselení těla doporučujeme zařadit především poté, co do svého denního režimu zařadíte náročnější sportovní aktivitu.

 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů