Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Jak vyzrát na celulitidu

Žena si drží stehno a poukazuje na svou celulitidu. Zbavte se pomerančové kůže.

Strašákem mnoha žen se dozajista stala celulitida, nebo pokud chcete "pomerančová kůže". Víte, jak s ní účinně bojovat? Pojďte si o tom přečíst.

JAK CELULITIDA VZNIKÁ

Jak možná víte, vzniká celulitida nerovnoměrným nahromaděním tukové tkáně a tukových buněk v podkoží. Postupně tak dochází ke změnám v mikrocirkulaci a k nedokonalému odplavování toxických látek a splodin metabolismu. Postupně se tak kůže vtahuje, což se projevuje typickým "dolíčkováním". Nejpostiženějšími oblastmi bývají stehna, boky a hýždě.

Vzniku celulitidy napomáhá také sedavý životní styl, obezita, hormonální vlivy a do určité míry i genetická dispozice. Mezi další negativní faktory patří kouření, pití alkoholu a samozřejmě strava bohatá na nasycené tuky (uzeniny, čokoláda, tyčinky, bramborové lupínky, bílé pečivo ..).

Celulitida postihuje převážně ženy, vzhledem k vlivu ženských pohlavních hormonů (progesteron a folikulin). Mužům se ale v určitém procentu (3%) nevyhýbá.

MŮŽEME SE CELULITIDY ZBAVIT?

stihla_zelene.jpgOblasti, kde ke vzniku celulitidy dochází, bývají obvykle vůči dietám nebo fyzickým aktivitám velmi odolné. KetoDiet proteinová dieta ovšem ukázala, že je v léčbě pomerančové kůže velmi účinná. V určitých případech aplikace proteinové diety (například při KEN dietě) můžete dokonce dosáhnout podobného efektu, jako u liposukce - ovšem bez bolestivého chirurgického zákroku.

Léčba pomerančové kůže by měla být ale komplexní. Je důležité dbát na vyváženou stravu, dostečný příjem tekutin a pohyb. Pohybové aktivity samotné působí i preventivně, proto nezapomínejte pravidelně cvičit. Ideální je plavání nebo jízda na kole. Nejen o celulitidě s námi můžete diskutovat na našem Facebooku: www.facebook.com/ketodiet

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů