Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • Novinka – 4 druhy vynikajících Low Carb hotovek. Pouze z českých surovin. Žádná éčka. Už od 2. kroku ketodiety. A máte navařeno!

Plováček - MZĎ 2021

Kdo je Vaše Pavla?

Mgr. Pavla Staňková, Ph. D.

odborný konzultant

Pokud jste si na našem blogu pod některými články všimli podpisu Vaše Pavla a zajímalo vás, kdo se pod ním skrývá, pak se jedná o biochemičku a pedagožku na lékařské fakultě Pavlu Staňkovou. Pavla má doktorát z lékařské fyziologie a patofyziologie a mimo jiné se ve svém výzkumu věnuje metabolickému syndromu spojenému s obezitou.

Jak se k tématu metabolického syndromu dostala?

Protože geny rodině Pavly příliš nepřály, rozhodla se přijít na kloub tomu, jak je možné, že se někteří lidé se cpou horem dolem a netloustnou, a jiní přibírají, jen se “projdou” kolem cukrárny. Sama Pavla se totiž s nadbytečnými kilogramy potýkala, a tak se také dostala k proteinové dietě. A jelikož jí KetoDiet od nadváhy pomohla, rozhodla se vám alespoň prostřednictvím článků osvětlit, jak to v našem těle vlastně funguje.

Vědkyně, máma a běžkyně v jednom

Ve svém volném čase pobíhá mezi prací a rodinou – je mámou dvou malých kluků. A to pobíhá myslíme doslova. Pavla je vášnivou běžkyní, i když se k běhání původně uchýlila z čistě praktického důvodu – aby se mohla pořádně najíst. Navíc neběhá jen tak ledajaké tratě. A protože hradecký maraton loni vyhrála – jak sama říká i díky KetoDiet – troufá si teď na čím dál delší vzdálenosti. Vyžívá se dokonce už i v ultramaratonech.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů