Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Kdo je Vaše Pavla?

Pavla Staňková je odbornou konzultantkou společnosti KetoDiet.

Mgr. Pavla Staňková, Ph. D.

odborný konzultant

Pokud jste si na našem blogu pod některými články všimli podpisu Vaše Pavla a zajímalo vás, kdo se pod ním skrývá, pak se jedná o biochemičku a pedagožku na lékařské fakultě Pavlu Staňkovou. Pavla má doktorát z lékařské fyziologie a patofyziologie a mimo jiné se ve svém výzkumu věnuje metabolickému syndromu spojenému s obezitou.

Jak se k tématu metabolického syndromu dostala?

Protože geny rodině Pavly příliš nepřály, rozhodla se přijít na kloub tomu, jak je možné, že se někteří lidé se cpou horem dolem a netloustnou, a jiní přibírají, jen se “projdou” kolem cukrárny. Sama Pavla se totiž s nadbytečnými kilogramy potýkala, a tak se také dostala k proteinové dietě. A jelikož jí KetoDiet od nadváhy pomohla, rozhodla se vám alespoň prostřednictvím článků osvětlit, jak to v našem těle vlastně funguje.

Vědkyně, máma a běžkyně v jednom

Ve svém volném čase pobíhá mezi prací a rodinou – je mámou dvou malých kluků. A to pobíhá myslíme doslova. Pavla je vášnivou běžkyní, i když se k běhání původně uchýlila z čistě praktického důvodu – aby se mohla pořádně najíst. Navíc neběhá jen tak ledajaké tratě. A protože hradecký maraton loni vyhrála – jak sama říká i díky KetoDiet – troufá si teď na čím dál delší vzdálenosti. Vyžívá se dokonce už i v ultramaratonech.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů