Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Přidejte kila tam, kde jsou třeba! S KetoDiet.

Změň můj osud. Pomozte spolu s KetoDiet potřebným v Indii.

Spolupráci s paní Janou Paulovou jsme od samého začátku chtěli pojmout opravdu zodpovědně. Rozhodli jsme se tedy podpořit i její občanské sdružení a potažmo ty, kteří pomoc skutečně potřebují. Koupí vybraných produktů KetoDiet přispějete na účet občanského sdružení Jany Paulové - Změň můj osud.  

„Cením si každého, kdo se v současné době snaží hledat cesty, jak pomoci lidem, kteří to nejvíc potřebují. Když přišla nabídka na spolupráci se společností Exceptionall, výrobcem proteinové diety KetoDiet, bylo mé rozhodnutí snadné.

Sdružení Změň můj osud své aktivity v Indii neustále rozvíjí a každá finanční pomoc je vítána,“ říká Jana Paulová. Zmen_muj_osud_small.pngObčanské sdružení Změň můj osud se zabývá dobročinnými aktivitami v okolí městečka Tadpatri v jihoindickém státě Andhra Pradéš ve spolupráci s místním Ašramem Ramany Maharišiho.

Základními cíli sdružení jsou pomoc chudým lidem, seniorům, postiženým a nemocným lidem a dětem, poskytování finanční pomoci na nákup léků, oblečení, invalidních vozíků, školních uniforem, učebnic a dalších pomůcek, provoz Domova pro seniory, Domova a školy pro sirotky, sponzorování vzdělání chudých dětí a studentů, sponzorování hromadných bezplatných lékařských prohlídek a lékařských zákroků pro nejchudší obyvatele.

Členové sdružení sami hradí všechny administrativní výdaje spojené s provozem sdružení. Veškeré finanční příspěvky jsou přeposílány do Indie v celé výši a jsou použity pouze k účelu, ke kterému byly poskytnuty. Projekt Domova a školy pro sirotky byl zahájen v roce 2008 stavbou první třídy a přijetím prvních několika žáčků.

Dnes na jaře roku 2013 je dětí 65 v šesti třídách a jejich počet dále narůstá. Provoz Domova a školy je financován z velké části programem individuálního sponzorství jednotlivých dětí sponzory z České Republiky. Sdružení své aktivity v Indii neustále rozvíjí.

V současné době je nejaktuálnějším projektem otevření nové internátní školy pro osiřelé dívky. Motivací projektu je skutečnost, že podle místního zvyku nemohou dívky po dosažení puberty sdílet ubytování s chlapci a musí kolem svého dvanáctého roku z Domova odcházet. Ve svých rodných vesnicích žijí v extrémně nuzných podmínkách a obvykle musí pracovat namísto chození do školy. Aby mohly nadále pokračovat v tolik potřebném studiu a měly pravidelnou stravu a zajištěny základní životní potřeby, počítá tento projekt se stavbou samostatného dětského domova a školy.

Celkem je potřeba postavit 12 tříd a místností. Do poloviny června 2013, kdy začíná školní rok, je potřeba postavit tři místnosti. Celkové náklady na stavbu - 1 400 000 Kč. Náklady na jednu třídu - 100 000 Kč. „Vážím si toho, že se Jana Paulová rozhodla propojit své aktivity s naší společností. Budu mít o to větší radost z každého nového zákazníka, neboť vím, že tím pomůžeme tam, kde je to opravdu třeba,“ říká Jiří Šusta, výživový poradce a majitel společnosti Exceptionall.

Nejen o charitě, Indii, výživě, jídelníčku a proteinové dietě s námi můžete diskutovat na našem Facebooku.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů