Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kilogramy letí snáz! Nově i s top jídly v balíčcích

Vylepšené dietní plány KetoDiet ve stylovém balení vám pomůžou zhubnout.

Víme, jak zapáleně se svou nadváhou bojujete, a proto se vám snažíme vaši cestu ke štíhlejší postavě co nejvíce ulehčit. Přinášíme novinky, vylepšujeme receptury, aby si i vaše chuťové pohárky dietu užily, a v neposlední řadě ladíme funkčnost diety, aby šly vaše kilogramy co nejsnáze dolů.

Není žádnou novinkou, že se dietní plány KetoDiet dělí na 3 stejně důležité kroky. A právě v těchto krocích jsme se rozhodli udělat několik drobných, ale důležitých změn. Není se ale čeho bát! Vysvětlíme vám, proč tyto změny děláme.  

Vylepšili jsme dietní plány i výhodné balíčky proto, abyste:

  • měli větší komfort v průběhu svého hubnutí,
  • věděli, kolik sacharidů, bílkovin a tuků si v jednotlivých krocích můžete dopřát,
  • si byli jistější v kombinacích KetoDiet produktů s běžnými potravinami,
  • netápali v tom, co a jak máte jíst i po skončení dietního plánu.

Martina Dvořáková | KetoDiet

 

„Těší nás, že se čím dál víc zajímáte o to, co jíte. Když jsme před 7 lety s hubnutím pomocí proteinové diety začínali, převažovali klienti, kteří chtěli zhubnout, aniž by příliš přemýšleli o složení jídelníčku a ani tolik neřešili, co budou jíst po ukončení dietního plánu.

 

Je skvělé, že máte přehled o tom, jaké potraviny jíte nebo jaké byste jíst měli. Často víte i, kolik jakých živin by mělo jídlo obsahovat, jak rozložit jednotlivé živiny během dne. Reagujeme tak na vaše přání a další průběh hubnutí jsmese rozhodli zpříjemnit“, říká Martina Dvořáková, hlavní výživové poradkyně KetoDiet.

 

Co vás v KetoDiet čeká nového?

1. Přehled makroživin pro pohodlnější hubnutí

Jednoduše uvidíte, kolik jednotlivých makroživin (sacharidů, bílkovin a tuků) si ve jednotlivých krocích dietních plánů budete moci dát. Pomůže vám náš zelený tahák v podobě tabulky.

3 jednoduché kroky KetoDiet

2. Postupné navyšování sacharidů

Díky jasným číslům budete mít skvělý přehled o tom, kolik sacharidů, ale také bílkovin a tuků byste měli každý den v průběhu diety jíst.

Abyste se na začátku diety snáze „přepli“ do ketózy, snížili jsme hranici sacharidů z 50 g na 30 g denně. Naše zkušenosti ukázaly, že pokud na sebe na začátku hubnutí budete přísnější, nastartování ketózy a tím i celého procesu hubnutí bude snazší a efektivnější.

V další fázi diety už ale začnete postupně kvalitní sacharidy přidávat. Ve 2. kroku byste měli sníst 50 g sacharidů denně, aby se ketóza ani vaše hubnutí nezastavily a ve 3. kroku navýšíte množství na 80 g sacharidů za den. Svůj jídelníček kromě běžných jídel bohatých na bílkoviny, zdravých tuků a širšího seznamu povolené zeleniny nově doplníte dalšími druhy oblíbeného ovoce. Ve 2. kroku si ke stávajícímu výčtu připište maliny a od 3. kroku se těšte například na švestky, meruňky, broskve, nektarinky nebo hroznové víno.

Co si pohlídat? V den, kdy si dopřejete povolené množství ovoce (u většiny druhů 100 g) snězte už jen 400 g zeleniny.

3. Ještě více zdravých tuků

V jednotlivých krocích dietních plánů si budete moct dopřát o více zdravých tuků, a to proto:

  • aby vaše metabolická změna související z proměnou jídelníčku a přechodem do ketózy probíhala co možná nejpohodlněji,
  • aby vaše hormonální rovnováha zůstala vyrovnaná,
  • abyste měli i nadále krásnou pleť a silné vlasy.

Kolik oleje a ořechů si tedy můžete dopřát?

  • V 1. kroku si můžete dát až 6 lžic kvalitních olejů (např. olivového, dýňového, kokosového, řepkového) za den. U ořechů jsme množství zvýšili až na vrchovatou hrst denně (tj. 50 g). Jednotlivé druhy olejů a ořechů mezi sebou můžete v jednom dni rozumně kombinovat.
  • Ve 2. a 3. kroku je to obdobné jako v 1. kroku, pouze olejů si dopřejte o lžíci méně, tedy maximálně 5 lžic. A to proto, že ve svém jídelníčku, od 2. kroku diety lehce navyšujete sacharidy.

V seznamu doporučených potravin na stránce Co budu jíst jsme upravili veškerá množství povolených na bílkoviny bohatých potravin, zdravých tuků, zeleniny i ovoce tak, abyste snadno dodrželi doporučený denní příjem a nemuseli počítat kalorie.

4. Designový kufřík i pro 2. krok s bestsellery uvnitř

Od teď dostanete i výhodný balíček pro 2. krok v novém kabátu. Stejně jako balíček pro 1. krok ho nyní balíme do krásného designového kufříku. Barvy kufříků navazují na krok první – balíček pro 2. krok pro dietní plán BASIC zabalíme do zeleného, pro MEDIUM do modrého a pro INTENSE do žlutého kufříku. Součástí nového kufříku je opět i malý stylový shaker se zásobníkem.

A to není všechno! Produkty v kufřících pro 1. krok i pro 2. krok jsme na vaše přání vyměnili. Poskládali jsme do nich ta nejoblíbenější ketojídla a nápoje, abyste cestu ke štíhlé linii užili. 

Omrknout nové kufříky

Balíček BASIC | KetoDiet – proteinová dietaBalíček MEDIUM | KetoDiet – Proteinová dietaBalíček INTENSE | KetoDiet – Proteinová dieta

Chybí vám inspirace nebo potřebujete vodítko? Upravili a rozšířili jsme vzorové jídelníčky pro 1., 2. i 3. krok, které si stáhněte ZDARMA ve věrnostním klubu Moje KetoDiet.

5. Bez nejistoty po dietním plánu

I po skončení diety si s přehledem zvládnete svůj jídelníček jednoduše poskládat. Abyste netápali, držte se našeho návrhu pro „udržovací fázi“, ve které zůstaňte klidně dlouhodobě, pokud vám bude vyhovovat.

V pomyslném 4. kroku můžete setrvat u obsahu makroživin z 3. kroku. Obsah bílkovin a tuků, který se ani v dietním plánu prakticky neměnil, zůstává i nadále stejný. Jen opět pouze lehce navýšíte sacharidy, a to o dalších 20 g na den.

Denní množství makroživin může po skončení dietního plánu vypadat například takto:                                        
Sacharidy 100 g
Bílkoviny 90 g
Tuky 95 g

 

Brožurku, která vás provede celým dietním plánem, si ZDARMA stáhněte ve věrnostním klubu Moje KetoDiet. Mimo jiné v ní najdete i vzorový jídelníček po skončení diety a tipy na přílohy obsahující kvalitní komplexní sacharidy.

 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů