Týden slev navíc! Využijte Black Friday a objednejte se slevou až 70 %. Jen do neděle 4. 12. Tak rychle do e-shopu!

Konečně výsledky, kterých jsem dříve nemohla dosáhnout.

10. 4. 2014Tento článek vám zabere 2 min čteníredakce KetoDiet

Ráda bych se podělila o svoje zkušenosti s ketodietou, která fantasticky funguje a konečně přinesla výsledek, kterého jsem jinak nedokázala dosáhnout. Ve svých 50 letech jsem konečně zatočila se svými nadbytečnými kilogramy. I v pokročilejším věku to jde, ne že ne.

Žena, která zhubla s KetoDiet, na fotce před a po své hubnoucí proměně.

Dodržovala jsem všechno přesně podle doporučení, tedy 4 týdny krok 1, potom 10 týdnů krok 2, momentálně jsem v jakési "přechodné" fázi, kdy přidávám jídlo a 1 - 2x denně si udělám koktejl.

Podařilo se mi najít podobné fotky - tedy jen v té póze a kdo si je pozorně prohlédne, vidí, že stejné jsou jen ty sandály :-) Vlevo vloni na dovolené, vpravo přesně po roce a 3 měsících s KetoDiet. Děkuji za tuto možnost, velmi mi pomohla a motivovala i ostatní v mém okolí. Doufám, že budou spokojení jako já. Proteinová dieta mi naprosto vyhovuje - rychlý začátek, který hodně povzbudí, navíc žádný hlad, v mém případě ani chutě.

Stále bojuji s tím, co mě k nadváze přivedlo - vytíženost a špatný výběr potravin. Nyní se snažím dodržovat 3h intervaly mezi jídlem. Jde to, i když to občas není úplně snadné. Výsledky ale stojí za to! Teď už jen doufám, že se mi podaří váhu udržet, zatím ještě pomalinku klesá, tak uvidíme. Opravdu to funguje!!!

L.H.

skupina autorů redakce KetoDiet

Autor

redakce KetoDiet
Profil autora

Píšeme pro vás o nových produktech, o nejrůznějších akcích, o vašich proměnách nebo třeba o tom, jak vařit zdravě bez zbytečného cukru.

Přihlaste se k newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-⁠mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů