Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Láska na povel aneb Jak přežít Valentýn

Proteinová Panna cotta KetoDiet je skvělou variantou dietního receptu. Dopřejte si ji i v průběhu keto diety.

Svátek zamilovaných buď milujete, nebo ho každoročně proklínáte. Pokud jste na druhé straně barikády, než je váš protějšek, občas to může i trochu zaskřípat. A co dělat, když  kolem vás létají valentýnské šípy a vy jste stále singl? Pojďme se podívat jestli můžeme z “valentýnské smršti” elegantně vybruslit, nebo z toho dokonce vytěžit.

Očekávání, kámen úrazu

Znáte to, buď očekáváte alespoň jednou za rok důkaz lásky, nebo naopak doufáte, že den „V”  partner/ka bude dělat jakoby nic. Málokdy se s protějškem shodnete na průběhu oslav tohoto svátku, nicméně výjimka potvrzuje pravidlo. Pokud chcete svátek zamilovaných přežít se zdravým rozumem, přestaňte mít přehnaná očekávání a promluvte si o tom se svým partnerem narovinu. Předejdete nepříjemným překvapením, nebo dokonce trapným situacím, kdy vás partner/ka obdaruje dárkem za tisíce, a vy byste raději zašli jen na večeři, nebo si doma otevřeli láhev vína.. 

Řešíte to léta, ale stále spolu bojujete 

Chodíte spolu už pár let, ale každý rok řešíte stejný rozkol. Pokud není po vašem, možná jste smutní nebo dokonce naštvaní, ale nebojte, i pro vás řešení existuje. Opravdu potřebujete jako důkaz lásky večeři v drahé restauraci s dalšími 60 až 120 zamilovanými páry nebo drahý šperk? 

  • Pokud vám láska opravdu prochází žaludkem, uvařte si valentýnské menu doma. 
  • Dohodněte se, co je pro vás ještě přijatelné a co už je za hranicí vaší snesitelné valentýnské míry.
  • Pokud jste beznadějná/ý romantik/romantička a váš protějšek valentýnskému šílenství příliš neholduje, uvědomte si, že na Valentýnu opravdu vztah nestojí a romantiku si můžete udělat klidně v pondělí, nebo za měsíc. 
  • Každý neumí lásku vyjadřovat na povel, takže si v klidu vezměte teplé ponožky a lehněte si k televizi. Ne, nic se neděje, opravdu vás nemiluje míň.
  • Přestaňte svého partnera měnit. Nechtějte po něm skládat básně, pokud je to horolezec, který miluje dobrodružství. Možná právě proto, že jste tak rozdílní, vám to tak funguje. 

Jste singl? Skvělá zpráva

Naučte se mít rád/a sám/a sebe a nehoňte se za ideály, které neexistují. Pokud cítíte, že potřebujete změnu, začněte hned, Valentýn je skvělá příležitost. Zajděte si ke kadeřníkovi, zahajte boj s posledními kily a dotáhněte věci, na které nemáte v běžném shonu čas. Dejte si večeři s kamarádkou, co je také singl, nebo si užijte pohodu doma, s filmem a s dobrým jídlem, po kterém nepřiberete. Valentýn v singl podobě rozhodně není důvodem být smutný. Dokonce má i své výhody:

  • Ušetříte.
  • Nemusíte řešit trapné chvilky a vymýšlet dárky.
  • Uvařit si zvládnete i sami, no ne?
  • S kamarádkou/kamarádem se většinou shodnete, co budete dělat, takže si Valentýn  užijete možná i o trochu víc než ti zadaní.

Ať už jste romantická duše nebo zatvrzelý odpůrce svátku zamilovaných, prožijte Valentýn hlavně v pohodě a ve zdraví!

 

autor: Pavla Frindtová 

foto: KetoDiet

 

Kam dál?

Teď už víte, jak přežít svátek zamilovaných ve zdraví a v pohodě. Přečtěte si článek o tom Jak skloubit dietní režim s rodinným životem.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů