Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

NOVINKY! Malinová proteinová kaše a hovězí proteinová polévka.

Proteinová kaše s malinovou příchutí a čerstvými malinami – snídaně dělá den.

Dnes pro vás máme hned dvě NOVINKY v nabídce našich proteinových jídel. Proteinovou kaši s malinovou příchutí proteinovou polévku s hovězí příchutí.

Vařila myšička kašičku....

Vzpomínáte si na tuto říkanku z dětských let? Už dávno ale neplatí, že kaše je jen pro malé děti. A my to moc dobře víme. Proto jsme pro vás rozšířili nabídku snídaňových kaší a "uvařili" novou MALINOVOU proteinovou kaši, která vám každé ráno zpříjemní. V čem je její kouzlo?

Hustá, s velkými kousky malin, vysokým obsahem bílkovin a minimem cukrů. Oslaďte si ráno bez obav z nadbytečných kilogramů. 

Koupit malinovou proteinovou kaši

Polévka je grunt

Polévka bývá základem každého vyváženého jídelníčku. A k nezaplacení může být právě ta, která vám pomůže zhubnout. Pokud jste si oblíbili naši nudlovou proteinovou polévku s kuřecí příchutí, určitě ochutnejte novinku Prote­inovou nudlovou polévku s hovězí příchutí.

Silná, voňavá, se spoustou nudliček, vysokým obsahem bílkovin a minimem cukrů. Hotová je raz dva a můžete si ji připravit i v kanceláři. 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů