Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

NOVINKA! L-Carnitine - spalujte své tuky raketovou rychlostí.

Spalujte své tuky rychleji s L-Carnitine od KetoDiet.

Horkou novinkou v našem e-shopu je ode dneška KETODIET L-Carnitine 35 000 + chrom. Účinný spalovač tuků, který si budete moct dopřát v průběhu kteréhokoliv dietního plánu KetoDiet, a nebo před svým oblíbeným cvičením. 

Největším pozitivem L-Carnitinu 35 000 + chrom je jeho schopnost efektivně spalovat tuky, které mění na energii. I proto se mu v angličtině říká "fat burner", tedy "spalovač tuků". Hodí se do všech 3 kroků proteinové diety KetoDiet a užívat ho můžete ale i po ukončení dietního plánu. V kombinaci s chromem má pozitivní vliv na zvýšení výkonnosti, zlepšení regenerace, podporuje srdeční činnost a snižuje chuť na sladké.  Navíc je zcela bez cukru. 

KetoDiet L-Carnitine 35 000 + chrom vypijte cca 30 minut před plánovanou sportovní aktivitou a můžete se s chutí pustit do cvičení. Vhodný je především při aerobním cvičení jako je běh, jízda na kole, běh na páse, zumba, aerobik a podobně.

NÁŠ TIP: Hlídejte si při cvičení hodnotu své tepové frekvence (TF), abyste se po celou dobu pohybovali v pásmu ideálním pro spalování uložených tuků. TF by se měla pohybovat v rozmezí 60-75% vaší maximální TF. Kontrolovat ji můžete pomocí sporttesterů, kterých je na trhu více než dost. Pokud žádný nevlastníte, nezoufejte a použijte jednoduchý vzoreček pro výpočet vaší maximální tepové frekvence (MTF):

MTF = 220 (nebo 226 u žen) – váš věk  (v případě, že často trénujete, po­čítejte věk x 0,7)

Máte-li svého fitness trenéra, určitě vám ochotně poradí.

 

Pokud budete užívat KetoDiet L-Carnitine dlou­hodobě, zvýšíte tím efekt na svalovou výkonnost při sportu a účinnost spalování tuků během redukce. Malý význam má tehdy, je-li užíván krátkodobě a nejsou-li svaly výrazně zatíženy. Začněte s L-Carnitinem pravidelně od prvního dne cvičení a pokud jste sportovní začátečník, zaměřte se prozatím na jednoduché cviky. 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů