Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

NOVINKA - KetoDiet sušené maso jako svačinka.

Hovězí a krůtí sušené maso JERKY doplní bílkoviny. Tenké plátky jemně soleného masa chutnají fantasticky.

Protože vás rádi příjemně překvapujeme, nachystali jsme si pro vás horkou NOVINKU, která každého z vás jistě potěší. Představujeme vám náš nový bezlepkový proteinový pamlsek - JERKY hovězí a krůtí sušené maso. 

Hovězí jerky

Krásně křupavé, jemně nasolené plátky kvalitního vybraného hovězího masa se doslova rozplý­vají v ústech a vy si budete chtít dát ještě další kousek. A vůbec nevadí, když si ho dopřejete, protože tato svačinka se skvěle hodí i do KetoDiet dietních plánů. Nemusíte se obávat, že vaše váha poletí nahoru, ba naopak. Naše sušené maso je vyrobeno z prvotřídních surovin získaných z vybraných malochovů v ČR. 

 

Krůtí jerky

Máte raději drůbeží? I pro vás máme dobrou zprávu, protože jemně nasolené plátky krůtích prsních řízků čekají právě na vás. Silné 4mm, sušené po obou stranách po několik hodin a navíc vyráběné léty prověřenou tradiční cestou. 

Pokud jste často zaneprázdnění a nestíháte si připravovat jídlo na cesty, není nic jednoduššího, než si jerky sušené maso přibalit ráno do tašky a vyhnout se tak nezdravému hladovění, nebo jídlům rychlého občerstvení.

Sušené maso perfektně poslouží jako svačinka, ze které načerpáte plno energie a práce vám půjde jako po másle. Čeká vás večer návštěva a vy si lámete hlavu, čím je pohostit? Nabídněte jim právě jerky. Vaši známí si výborně pochutnají a ještě vás vychválí do nebes. 

Poznejte ten pravý gurmánský zážitek. 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů