Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

PODPOŘÍME vás i O VÍKENDU

Prostřený stůl s proteinovými jídly a nápoji KetoDiet. Hubnout se dá i mezi svátky. Výživoví poradci KetoDiet vás podpoří.

KetoDiet výživové poradkyně vám budou během náročných prosincových dní nově k dispozici i o víkendu. Ptát se můžete na cokoli, stačí zavolat na 734 182 718. Ochotně poradí a podpoří vás na cestě za vysněnou postavou.

Advent postavě nepřeje

Předvánoční období hází hubnutí maličko klacky pod nohy. Firemní večírky, cukroví a stoly prohýbající se pod dobrým jídlem. Všichni to znáte. Především v sobotu a v neděli, kdy jste mimo pracovní režim, je náročnější zachovat si během diety chladnout hlavu. Protože jsou naše výživové poradkyně profesionálky každým coulem, a vaše shozené kilogramy prožívají stejně, jako by to byly jejich vlastní, v náročném prosinci vám chtějí být k dispozici i o víkendech. Potřebujete dodat motivaci během diety, nebo se jen zeptat na skladbu jídelníčku? Ne­váhejte a obraťte se na ně. 

Výživová poradna o adventních víkendech

Výživové poradkyně se budou těšit na vaše všetečné telefonické dotazy vždy mezi 9 a 17 hodinou ve dnech:

  •   3. - 4. 12. 2016
  •  10. - 11.12. 2016            
  •  17. - 18. 12. 2016

Ve všedních dnech je vám samozřejmě naše výživová poradna k dispozici i na emailu poradna@ketodi­et.cz, nebo v našem online chatu od 8 do 17 hodin.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů