Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Proteinový nápoj výhradně pro muže je minulostí

Proteinový nápoj výhradně pro muže je minulostí.

Zvažovali jste občas, který proteinový nápoj je pro vás ten pravý? Už nemusíte. Protože jsme chtěli kvalitnější výživové složení neochuceného nápoje, vylepšili jsme pro vás jeho recepturu. A nahradili jím obě předchozí varianty - “základní” proteinový nápoj a proteinový nápoj pro muže.

 

Často se nás ptáte, jestli by se v průběhu našich dietních plánů měl lišit jídelníček žen a mužů. Odpověď zní - NEMĚL. Ať už jste žena, či muž, můžete přijmout stejné množství kalorií ze stravy, protože vaše tělo si potřebnou energii doplní z vašich tukových zásob. Proto jsme ustoupili od dvojí varianty neochuceného proteinového nápoje a rozhodli se vytvořit jeden univerzální. Vaše rozhodování tak bude jednodušší, dieta příjemnější a kvalita produktu lepší.

Dóza proteinových nápojů byla před lety součástí výhodných balíčků dietních plánů. Ty se dělily na variantu pro ženy a pro muže. Od tohoto dělení jsme z výše uvedených důvodů upustili. Balíčky všech dietních plánů jsou sestaveny pro obě pohlaví stejně, zrovna tak jako náš nový nápoj bez příchuti.

 

Proteinový nápoj smetanový - bez příchutiVyzkoušejte nový proteinový nápoj

Už jste ochutnali Proteinový nápoj smetanový bez příchuti? Přečtěte si o něm v našem článku. To nejdůležitější stojí za to si připomenout.

Původní receptura smetanových nápojů bez příchuti byla vylepšena přidáním smetany, obohacena o vitamíny a minerály. Velká část sojové bílkoviny byla nahrazena syrovátkovým izolátem, který je kvalitnější, jemnější, lépe stravitelný a hlavně výrazně chutnější. U smetanového nápoje došlo vzhledem k obsahu laktózy k nepatrnému navýšení hodnoty u sacharidů (o 0,54 g, což je v denním rozpočtu sacharidů naprosto zanedbatelné množství a nemůže mít žádný vliv na průběh ketózy). Smetanový nápoj si stejně jako jeho předchozí varianty zachovává univerzálnost využití.

Máte raději proteinové nápoje s příchutí? Vyberte si hned z několika variant. Věříme, že si najdete “tu svou”, ať už je vaše chuťová preference jakákoliv.

 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů