Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Redaktor LUI.cz: “ Po KetoDiet se mi bude stýskat.”

Ondřej Kubáček, redaktor časopisu LUI.cz, je na konci svého dietního plánu a za sebou má 9 týdnů s proteinovou dietou.

Ondřej Kubáček, redaktor časopisu LUI.cz, je na konci svého dietního plánu a za sebou má 9 týdnů s proteinovou dietou. Naposledy se vám dnes svěří se svými zážitky a zkušenostmi s KetoDiet. Jak celé jeho hubnutí probíhalo? Třeba se po přečtení tohoto článku konečně odhodláte, po vzoru Ondřeje, udělat první krok na cestě za svou postavou snů.

Zrcadlo, zrcadlo….

Má dieta je u konce a já musím přiznat, že je mi to trochu líto. Na konci 2. kroku dietního plánu KetoDiet jsem si začal všímat mnohem více svého váhového úbytku a docela jsem si to užíval. Možná až moc. (smích) Trávil jsem hodiny a hodiny před zrcadlem, hladil jsem si břicho a říkal:” Ty jo, fakt dobrý.” Můj přítel mě musel trošku krotit, jinak bych od zrcadla neodešel ani na minutu. No jo, ale co...když projdete takovou super změnou, chcete si ten moment na 100 % užít.

Super KetoDiet recepty

Asi víte, že v posledním kroku dietního plánu přecházíte na 3 běžná bílkovinná jídla denně a 2 proteinová jídla KetoDiet. Tento krok by měl být nejpříjemnější, ale já jsem to až tak nebral, protože jsem najednou musel víc dávat bacha, co jím. A to už přece jen vyžaduje nějakou sebekázeň a plánování. Naštěstí jako záchrana slouží vzorové jídelníčky a recepty na stránkách KetoDiet. S touhle pomocí jsem všechno hravě zvládl na jedničku a krásné výsledky přetrvaly.

Vždycky se najde nějaký rejpal

Na denním pořádku byly pochvaly od přátel a kolegů, ale samozřejmě se našly i negativní reakce, že po skončení diety shozené kilogramy opět naberu.  Znáte lidi, vždycky se najde nějaký ten rejpal. Mám to štěstí, nebo povahu, že jsem si z takových reakcí nikdy nic nenadělal, ba naopak, teď mě to dokopalo k ještě lepšímu výkonu. Velkou radost jsem měl i z toho, že můj brácha začal držet po mém vzoru tu samou proteinovou dietu. A to měl ze začátku na KetoDiet hodně skeptický názor.

Kalhoty jsou mi velké!

No a teď jsem na konci. Bude se mi stýskat. Jak po proteinových jídlech a nápojích, tak po sympatické výživové poradkyni KetoDiet, Martině Dvořákové. Oba jsme s výsledkem maximálně spokojeni. Nyní nosím mnohem menší velikost kalhot, než jsem byl zvyklý. Mám v plánu na svém těle dál pracovat a dát se pořádně do formy, ale to zmáknu i díky pravidelnému cvičení. Martina mi také zaslala vzorové jídelníčky po dietě, tak doufám, že si moje nové a zdravější stravovací návyky udržím už napořád.

 

A nám nezbývá než Ondřejovi srdečně pogratulovat a popřát, aby se mu už navždy nadváha vyhnula obloukem.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů