Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

V cíli! Proměna Jany a Jakuba vás dostane

Manželé Jana a Jakub Vánikovi jsou za polovinou hubnutí s KetoDiet. Jejich proměna dokazuje, že se vydali správnou cestou.

Hubnoucí proměnu manželského páru Jany a Jakuba sledujeme přes 3 měsíce. Za tu dobu se měnilo nejen jejich tělo, ale i psychické rozpoložení. Počáteční motivace je ale nikdy neopustila. Podívejte se, jakých výsledků hubnutím s ketodietou dosáhli.

Jana s Kubou toužili po štíhlejším a zdravějším těle. Jejich meta? Dostat se na váhu, kterou měli v době, kdy se před více než 10 lety seznámili. Pro ketodietu se rozhodli proto, že jim chutnala naše proteinová jídla a nápoje. A taky nám - a za to jim moc děkujeme - hned od začátku důvěřovali.

Oba absolvovali všechny 3 kroky dietního plánu Intense. Výsledky předčily jejich očekávání a významné proměny si všimlo i jejich okolí. Jany dceru Kristýnu dokonce inspirovalo natolik, že se sama pouští do ketodiety.

 

Připomeňte nám, proč jste se do ketodiety pustili.

JANA: Chtěli jsme se trochu vrátit v čase a být zase tak hubení, jako když jsme se kdysi poznali.

JAKUB: Pro mě bylo tím hlavním spouštěčem podívat se pravdě do očí. To se stalo při prvním měření u vás v KetoDiet. Nevadily mi malé kalhoty, ale příšerné hodnoty, které nám vyšly. Konkrétně množství viscerálního tuku. To byla sakra silná motivace.


„Nevadily mi malé kalhoty, ale příšerné hodnoty, které nám vyšly.”


 

Kdybyste měli vybrat nejlepší období celého hubnutí, které by to bylo?

JANA: Nejvíc jsem si užívala 2. krok diety. Dostala jsem to, co mi předtím chybělo - maso (smích). A nebylo tam ještě tolik vaření jako ve 3. kroku. Tam už jsem se musela víc starat o jídelníček, přemýšlet, co vařit, a já jsem od přírody líná (smích).

JAKUB: 3 měsíce utekly jako voda a já si nejvíc užívám to, co je teď. Když se podívám do zrcadla a vidím ten rozdíl. To je bezva pocit.

 

Na co jste nejvíc pyšní?

Manželé Vánikovi před a po hubnoucí výzvěJANA: Sama na sebe (usmívá se), protože jsem neporušovala dietní pravidla. Našla jsem si v hubnutí dokonce zalíbení. Na Kubu jsem taky pyšná. On se snadno pro něco nadchne, ale nedotahuje věci do konce. Přes 10 let mu schovávám v krabici drahá trička, bylo mi líto je vyhodit. Teď jsem tu krabici vytáhla a ono mu to je!

JAKUB: Taky jsem pyšný na Janču, že dietu neporušovala (smích). Jsem rád, že jsem to vydržel. Teď už si s klidným svědomím dám klasické jídlo, ale nepřejídám se. Umím říct ne.

 

Proteinové těstoviny risoniJak se stravujete nyní, po skončení dietního plánu?

JANA A JAKUB: Máme oblíbený recept, ke kterému se často vracíme. Jsou to těstoviny se smetanou, trochou česneku a žampiony nebo špenátem. Používáme KetoLife spaghetti a risoni. Oblíbili jsme si vlastně i další low carb jídla značky KetoLife. Chutná nám ovocné müsli, chleba s mrkví nebo třeba banánový shake.

 

Nechtěli pouze rychle zhubnout.

Chtěli se naučit, jak:

  • se kvalitně stravovat, i když na přípravu jídla není moc času
  • dodržovat správnou životosprávu, přestože většinu dne tráví v autě
  • si váhu udržet a vyhnout se jojo efektu

 

Utekl vám začátek hubnoucí proměny? Pojďte se na příběh Jany a Jakuba podívat od začátku a nechte se inspirovat.

 

Čtěte také:

 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů