Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • Novinka – 4 druhy vynikajících Low Carb hotovek. Pouze z českých surovin. Žádná éčka. Už od 2. kroku ketodiety. A máte navařeno!

Plováček - Hotové jídlo (4 druhy)

Valentýnské slevy až 50 %. Pojďte vybírat.

AKCE BYLA UKONČENA

Kdo miluje, ten zlevňuje. My jsme se letos evidentně zamilovali hodně. Oslavte s námi Valentýn, svátek všech zamilovaných, a dopřejte si proteinová jídla a nápoje se slevou až 50 %.

 

Lásce a slevám zkrátka neporučíte. Od dnešního dne až do neděle 21. února vyhlašujeme Valentýn a roztáčíme slevové tornádo. Mrkněte na naši speciální zamilovanou stránku, kde na vás čeká spoustu báječných slev.

 

Slevy na výhodné dietní balíčky

Začneme tím nejlepším. Chcete se pustit do některého z dietních plánů? Právě teď je ta pravá chvíle. Všechny výhodné balíčky můžete objednat za akční cenu. Nízké, střední i vysoké nadváze dejte sbohem bez hladovění. Hubněte pohodlně, efektivně a s chutí.

 

Valentýnská sleva na proteinové nápoje KetoDietSlevy na balíčky proteinových nápojů

Jestli jste si oblíbili naše proteinové nápoje, volejte třikrát HURÁ. Všechny výhodné balíčky ochucených ketodrinků jsme zlevnili o 20 % a vás tak čekají 2, 3 nebo 4 týdny diety za skvělou cenu. A ta chuť!

 

Další proteinoví favorité na scéně

Třeba se zrovna nechystáte držet ketodietu, ale našli jste mezi našimi produkty takové, bez kterých prostě nemůžete žít. Naše valentýnská akce myslí i na vás. Atraktivní ceny si oblékly proteinové evergreeny, ale i low carb novinky. Stačí si vybrat.

 

Akce platí od 8. do 21. 2. 2021 na valentýnské produkty v e-shopu KetoDiet.

 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů