👙 Zhubněte do plavek s 20% slevou. Kód PLAVKY20 platí na vybrané produkty jen do neděle. A navíc můžete vyhrát voucher od Astratexu za 2 000 Kč.

VIDEOrecept: Jak na proteinové vanilkové rohlíčky?

13. 12. 2018Tento článek vám zabere 2 min čteníMartina Dvořáková

Křehké vanilkové rohlíčky patří mezi českou klasiku, bez které si Vánoce už nedokážeme ani představit. Vyzkoušejte jejich zdravější, proteinovou variantu bez přidaného cukru.

Talíř s proteinovými vanilkovými rohlíčky podle receptu KetoDiet

Upečte si proteinové vanilkové rohlíčky

Příprava vanilkových rohlíčků je opravdu jednoduchá a zabere jen chvíli. Klasickou bílou pšeničnou mouku nahraďte zdravější špaldovou moukou, ta je lépe stravitelná a má i více bílkovin a minerálů. A pro jemnou oříškovou chuť přidejte mouku mandlovou. Mandle dodají tělu zdraví prospěšné tuky a jsou i velkou zásobárnou důležitých minerálů.

Tajný tip! Když dodržíte maximální počet cukroví 4 kousky za den, můžete si na nich smlsnout už od třetího kroku dietního plánu třeba místo dopolední svačinky.

Co budete na vanilkové rohlíčky potřebovat?

Pečete raději podle podle klasického receptu? Rozklikněte si ho v našem receptáři, kde najdete i spoustu další tipů na low carb cukroví. A jaké to jsou?

Low carb cukroví pro obzvlášť „vypečené” Vánoce

Martina Dvořáková manažerka produktového oddělení a dietní koučka KetoDiet

Autor

Martina Dvořáková
Profil autora

Naše dietní koučka je v oblasti výživového poradenství jako doma. Zdravý jídelníček je pro ni vášní. Vymýšlí pro vás recepty z kvalitních surovin.

Přihlaste se k newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-⁠mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů