Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Zákazníci KetoDiet pomohli dětem v Indii

Zpěvák Jakub Smolík, herečka Jana Paulová a moderátor Miloš Pokorný drží v ruce šek od KetoDiet na částku 156 000 Kč.

Ve čtvrtek 24.4.2014 jsme uspořádali v Praze neformální setkání, které se neslo v duchu známé talkshow, jehož vrcholem bylo předání dárkového šeku občanskému sdružení Změň můj osud. Díky vám a akci "Přidejme kila tam, kde jsou potřeba" jsme společně mohli pomoci těm nejpotřebnějším - dětem. 

Za celý rok činil výtěžek z prodeje 156 000 Kč. Šek na tuto částku si převzala herečka Jana Paulová, patronka sdružení. Večerem, který se nesl v duchu známé talkshow, provázel moderátor Miloš Pokorný. Na gauči pražského Fashion Clubu vyzpovídal herečku Janu Paulovou a hudebníka Jakuba Smolíka, kteří s KetoDiet shodili přebytečná kila a drží se tak ve formě. I díky nim se z prodeje produktů KetoDietvytěžilo 156 000 Kč.

Prostředky budou využity na stavbu dívčí školy v Indii. „Jsem nadšená, že se i v tak těžké době najdou společnosti, které rády přispějí na dobročinné účely. V nadaci Změň můj osud vytěžené prostředky použijeme na stavbu dívčí školy v Indii,“ řekla Jana Paulová, herečka a patronka občanského sdružení Změň můj osud.

„Pomáhat těm, kdo to potřebují, vnímám jako přirozené. Chci poděkovat našim zákazníkům za jejich ochotu hubnout a zároveň přispět na dobrou věc,“ říká Jiří Šusta, majitel společnosti KetoDiet.  

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů