Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Konečně výsledky, kterých jsem dříve nemohla dosáhnout.

Žena, která zhubla s KetoDiet, na fotce před a po své hubnoucí proměně.

Ráda bych se podělila o svoje zkušenosti s ketodietou, která fantasticky funguje a konečně přinesla výsledek, kterého jsem jinak nedokázala dosáhnout. Ve svých 50 letech jsem konečně zatočila se svými nadbytečnými kilogramy. I v pokročilejším věku to jde, ne že ne. 

Dodržovala jsem všechno přesně podle doporučení, tedy 4 týdny krok 1, potom 10 týdnů krok 2, momentálně jsem v jakési "přechodné" fázi, kdy přidávám jídlo a 1 - 2x denně si udělám koktejl.

Podařilo se mi najít podobné fotky - tedy jen v té póze a kdo si je pozorně prohlédne, vidí, že stejné jsou jen ty sandály :-) Vlevo vloni na dovolené, vpravo přesně po roce a 3 měsících s KetoDiet. Děkuji za tuto možnost, velmi mi pomohla a motivovala i ostatní v mém okolí. Doufám, že budou spokojení jako já. Proteinová dieta mi naprosto vyhovuje - rychlý začátek, který hodně povzbudí, navíc žádný hlad, v mém případě ani chutě. 

Stále bojuji s tím, co mě k nadváze přivedlo - vytíženost a špatný výběr potravin. Nyní se snažím dodržovat 3h intervaly mezi jídlem. Jde to, i když to občas není úplně snadné. Výsledky ale stojí za to! Teď už jen doufám, že se mi podaří váhu udržet, zatím ještě pomalinku klesá, tak uvidíme. Opravdu to funguje!!!

L.H.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů