KetoDiet exploze cen až –50 %

Exploze cen!

Chyťte do neděle srdcovky v akci.

Mrkněte sem

Fit díky proteinové dietě? Snazší, než si myslíte. 

Poskládejte si svůj KetoDiet mix 

Všichni chceme být zdraví a cítit se fit. Kde začít, když nám nadváha komplikuje život a všechna ta lákadla kolem jsou silnější než naše vůle zhubnout? Existuje funkční dieta, při které nehladovíte a přitom hubnete. Nevěříte? Dejte keto dietě týden a přesvědčte se sami. 

Fit díky keto dietě! Sestavte si mix keto diet

Na trhu existuje hned několik druhů (nejen proteinových) diet. Jenže kterou si vybrat, když každý metabolismus je jiný? Hubnutí je opravdu individuální záležitost. Jsou tu ale určitá pravidla, která platí obecně. 

Jak zhubnout? Vytvořte si kalorický deficit 

Jak zhubnout? Vytvořte si kalorický deficit 

Jednoduše řečeno: musíte vydat víc energie, než přijmete. Nejsnazší cestou za vysněnou postavou je snížit příjem sacharidů na minimum. Vaše tělo pak začne jako zdroj energie využívat uložené tuky. Abyste zároveň nepřišli o svalovou hmotu, je potřeba dodat organismu dostatečné množství kvalitních bílkovin. A právě na tomto principu je založena keto dieta. 

Podívejte se podrobněji na princip keto diety

Jaká nadváha, takový dietní plán 

Připravili jsme pro vás 3 snadné dietní plány podle toho, jakou nadváhu řešíte (dietní plán BASIC pro nízkou nadváhu, dietní plán MEDIUM pro střední nadváhu, dietní plán INTENSE pro vysokou nadváhu). Liší se délkou trvání. 

BMI kalkulačka 

Pokud si nejste jistí, který dietní plán je pro vás ten pravý, vyzkoušejte naši kalkulačku BMI. Na základě údajů, které do kalkulačky zadáte, vám v případě nadváhy doporučíme vhodný dietní plán. Dozvíte se také, v jakém rozmezí by se měla pohybovat vaše ideální váha a zda vás ohrožuje nebezpečný viscerální tuk

Spočítejte si BMI index

Pro přesnější výsledky doplňte

Můj dietní plán = můj mix keto diety 

Jakmile se rozhodnete pro dietní plán, máte 2 možnosti: 

1. Výhodné balíčky 

Pevně sestavené balíčky dietních plánů, které poskládali naši výživoví poradci. Všechna proteinová jídla a nápoje máte v jednom praktickém kufříku, se kterým navíc ušetříte. 

Prohlédnout balíčky

2. Mix keto produktů 

Podle vaší chuti – balíček sestavený na základě vašich chuťových priorit. Objednejte si cokoliv z portfolia KetoDiet. Někdo má raději proteinové nápoje, jiný pevnou stravu, někomu vyhovuje kombinace obojího. Důležité je pouze pohlídat si počet porcí

Chci svůj výběr keto diety 

Výživový poradce jako součást keto diety 

Výživový poradce jako součást keto diety 

Česká značka KetoDiet není pouze e-shop. Chceme, abyste s pomocí našich proteinových jídel a nápojů našli své lepší já, cítili se fit a byli na sebe pyšní. Naše výživové poradkyně jsou vám k dispozici. Obraťte se na ně, když si nejste jisti, jak opravdu zhubnout, jak začít, když potřebujete pomoct nebo jen něco zkonzultovat. Jsou tu pro vás zdarma v online chatu, který vidíte v pravém dolním rohu obrazovky, nebo na 

+420 234 726 926 (Po–Pá: 8–16 hod.)
poradna@ketodiet.cz

FIT recepty pro každý den 

Vyzkoušejte i další keto recepty a začněte si hubnutí užívat.

Přejeme dobrou chuť a žádné nedopnuté knoflíčky!