Týden slev navíc! Využijte Black Friday a objednejte se slevou až 70 %. Jen do neděle. Tak rychle do e-shopu!

VIDEO: Nejčastější výmluvy při hubnutí. Která je ta vaše?

11. 5. 2021Tento článek vám zabere 2 min čteníNikola Nevečeřalová

Zítra začnu! Nebo radši až v pondělí. O víkendu bude pršet… Taky občas sáhnete po nějaké té výmluvě, když se vám do něčeho nechce? A odkládáte takhle i své hubnutí? Co takhle se raději pořádně hecnout a pustit se do toho, dokud máte plavky ještě ve skříni?

Výživoví poradci KetoDiet natáčejí video s nejčastějšími výmluvami při hubnutí.

Zdravě jíst a pravidelně cvičit začněte teď hned

Chcete zhubnout, ale do stanoveného pondělka, kdy plánujete začít, zbývají ještě tři dny? Neodsouvejte start své cesty za štíhlejší postavou. Začněte hned! V den, kdy se cítíte dobře a jste pozitivně naladěni. V pondělí vás totiž může dohnat jedna z nejčastějších výmluv. Které to jsou? Naši výživoví poradci Martina Dvořáková a Jirka Skála vám všechny oblíbené hlášky názorně předvedou.

Chcete být štíhlejší, ale bojíte se, že v průběhu hubnutí ztratíte motivaci?

Zkuste pár tipů, jak si motivaci udržet, a obavy hoďte za hlavu.


Jak sestavit dietní jídelníček? Jde to i bez práce

Rozhodnutí zbavit se kil navíc je důležitý první krok. Jak se ale ke štíhlejšímu tělu jednoduše dopracovat? Naši odborníci na dietní stravování pro vás sestavili hned tři dietní plány, které vám pomůžou začít.

Nejste si jisti, do jakého dietního plánu se pustit?

Chytrá BMI kalkulačka vám poradí.

1120
100225
30250
Pro přesnější výsledky doplňte
40150
60160

Věděli jste, že:

  • Smažená jídla a sladkosti mohou být jednou z hlavních příčin zvýšení LDL (toho špatného) cholesterolu a zvyšují také riziko srdečních a cévních problémů.
  • Základem úspěchu při tvarování postavy jsou zdravá střeva, která můžeme posílit např. fermentovanou (kvašenou) zeleninou.
  • Hlavními příčinami vzniku obezity jsou sedavý způsob života, nadměrný příjem energie ve stravě, nedostatek pohybu, nedostatek spánku a stres.
Nikola Nevečeřalová copywriter na mateřské KetoDiet

Autor

Nikola Nevečeřalová
Profil autora

Pro zdravý jídelníček a pravidelný pohyb má ten správný zápal. Je aktivní nejen v životě, ale i v našem blogu, kde se můžete inspirovat jejími články.

Co je WHR index a proč je důležité si ho změřit?

BMI a WHR. Zkratky, o kterých se vyplatí vědět víc. Zjistěte, která je důležitější a proč může být sledování výsledku jen jedné z nich zcestné.
Podívejte se

Přihlaste se k newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-⁠mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů