Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Jak dopadla velká proměna? Hubne celé Česko je ve finále

Proměna Hubne celé Česko je ve finále.

Na konci února se Diana, Simona, Mirka, Petra, Nikola a Honza pustili do hubnutí s projektem Hubne celé Česko. Pod dohledem zkušených výživových specialistů se naučili zdravě jíst, ale také si oblíbili pravidelný pohyb.

Díky svému odhodlání a úsilí, které do cesty ke štíhlé linii vložili, se jim podařilo dosáhnout skvělých výsledků. Jste zvědaví? Podívejte se na jejich proměnu.

Nejen za jejich pevnou vůli a pozitivní přístup patří všem hubnoucím naše velké díky. Za to, jak svou proměnu zvládli, jsme jim po dokončení dietního plánu Intense připravili závěrečné překvapení v podobě dne plného hýčkání.

Mrkněte se, jak se ze čtveřice žen a jednoho manželského páru staly v péči zkušených odborníků rázem celebrity.

Beauty Day s KetoDiet | Hubne celé Česko 2018

Vykročte do světa zdravého životního stylu jako hvězda i vy

Pusťte se stejně jako naše šestice z úvodního ročníku projektu Hubne celé Česko do hubnutí s proteinovou dietou KetoDiet. Vyberte si jeden z předem poskládaných výhodných balíčků nebo vyzkoušejte nápojovou variantu diety, při které si s vařením nebudete muset vůbec lámat hlavu. Mimo to můžete svůj zdravý jídelníček s proteinovými jídly třeba jenom doplnit a dostat tak do svého těla velkou porci často chybějících bílkovin.

<img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-Petra.jpg" alt="Hubne celé Česko 2018 | Proměna Petry s KetoDiet" /><img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-diana.jpg" alt="Hubne celé Česko 2018 | Proměna Diany s KetoDiet" /><img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-mirka.jpg" alt="Hubne celé Česko | Proměna Mirky s KetoDiet" />

<img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-simona.jpg" alt="Hubne celé Česko 2018 | Proměna Simony s KetoDiet" /><img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-nikola.jpg" alt="Hubne celé Česko 2018 | Proměna Nikoly s KetoDiet" /><img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-jan-nikola.jpg" alt="Hubne celé Česko 2018 | Proměna Jana s Nikolou s KetoDiet" />  

Také byste si přáli zhubnout a zkrásnět pod rukama odborníků? Sledujte po očku náš web, ať vám nic neuteče.

 

Předchozí článek: Hubne celé Česko: Cesta ke štíhlé linii začala

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů