Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Jak dopadla velká proměna? Hubne celé Česko je ve finále

Proměna Hubne celé Česko je ve finále.

Na konci února se Diana, Simona, Mirka, Petra, Nikola a Honza pustili do hubnutí s projektem Hubne celé Česko. Pod dohledem zkušených výživových specialistů se naučili zdravě jíst, ale také si oblíbili pravidelný pohyb.

Díky svému odhodlání a úsilí, které do cesty ke štíhlé linii vložili, se jim podařilo dosáhnout skvělých výsledků. Jste zvědaví? Podívejte se na jejich proměnu.

Nejen za jejich pevnou vůli a pozitivní přístup patří všem hubnoucím naše velké díky. Za to, jak svou proměnu zvládli, jsme jim po dokončení dietního plánu Intense připravili závěrečné překvapení v podobě dne plného hýčkání.

Mrkněte se, jak se ze čtveřice žen a jednoho manželského páru staly v péči zkušených odborníků rázem celebrity.

Beauty Day s KetoDiet | Hubne celé Česko 2018

Vykročte do světa zdravého životního stylu jako hvězda i vy

Pusťte se stejně jako naše šestice z úvodního ročníku projektu Hubne celé Česko do hubnutí s proteinovou dietou KetoDiet. Vyberte si jeden z předem poskládaných výhodných balíčků nebo vyzkoušejte nápojovou variantu diety, při které si s vařením nebudete muset vůbec lámat hlavu. Mimo to můžete svůj zdravý jídelníček s proteinovými jídly třeba jenom doplnit a dostat tak do svého těla velkou porci často chybějících bílkovin.

<img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-Petra.jpg" alt="Hubne celé Česko 2018 | Proměna Petry s KetoDiet" /><img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-diana.jpg" alt="Hubne celé Česko 2018 | Proměna Diany s KetoDiet" /><img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-mirka.jpg" alt="Hubne celé Česko | Proměna Mirky s KetoDiet" />

<img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-simona.jpg" alt="Hubne celé Česko 2018 | Proměna Simony s KetoDiet" /><img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-nikola.jpg" alt="Hubne celé Česko 2018 | Proměna Nikoly s KetoDiet" /><img  src="/https://cdn.ketodiet.cz/images/Hubne-cele-Cesko/ketodiet-hubne-cele-cesko-2018-jan-nikola.jpg" alt="Hubne celé Česko 2018 | Proměna Jana s Nikolou s KetoDiet" />  

Také byste si přáli zhubnout a zkrásnět pod rukama odborníků? Sledujte po očku náš web, ať vám nic neuteče.

 

Předchozí článek: Hubne celé Česko: Cesta ke štíhlé linii začala

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme, jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů