Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Jana a Jakub hubnou s KetoDiet

Manželé Jana a Jakub začínají hubnout s proteinovou dietou KetoDiet.

Nejen zhubnout, ale i MÍT SE RÁD, změnit svůj život, protože je jenom náš a žijeme ho jenom jednou. Dostatečná motivace pro jednoho člověka. Natož pak pro dva, kteří mají stejné hodnoty. Seznamte se s manželi Janou a Jakubem z Opatovic nad Labem.

JANA (40 let)

  • Počáteční váha: 90 kg
  • Záliby: golf, jízda na kole, plavání, pohyb obecně, rodina

JAKUB (38 let)

  • Počáteční váha: 115,5 kg
  • Záliby: golf, jízda na kole, rodina

 

Jana a Jakub Vánikovi působí jako usměvaví sympaťáci. Jsou odhodlaní zhubnout a jít do toho naplno. Oba se chtějí ve svém těle zase cítit dobře. Budeme jejich pokroky sledovat po celou dobu. Vážit je, měřit je, povídat si s nimi. Držet palce!

 

Manželé VánikoviPrvní setkání s Janou a Jakubem proběhlo s naší dietní koučkou Martinou Dvořákovou koncem května, a to přímo u nás v centrále KetoDiet v Pardubicích. Společně se domluvili, že se do hubnutí pustí s dietním plánem INTENSE.

A co nám o sobě na úvod prozradili?

 

Proč jste se rozhodli zhubnout? Co bylo tím impulsem?

JANA: Prvním krokem bylo si přiznat, že jsem tlustá a že je to něco, co dokážu ovlivnit jen já, nikdo jiný. Necítím se dobře fyzicky ani psychicky. Mám velké bolesti kloubů, trable s páteří apod. Pohyb mi nijak výrazně nepomáhá a já vím, že je to u mě především o stravě. Není mi oblečení, které mám ráda, a nejvíc mě “nakoply” 40. narozeniny. Tehdy jsem si uvědomila, že když to dobře půjde, mám půlku života za sebou. Přitom je tolik přání, které si chci splnit. Uvědomila jsem si, že potřebuji čas, abych vše, co chci, stihla. Jenže s touto váhou bych tolik času neměla. Tloušťka mě omezuje ve spoustě činností a chtěla bych se zase cítit dobře.

JAKUB: Už jsem párkrát za život zhubnout zkoušel, protože jsem byl od malička „cvalda“ a nebylo mi to úplně jedno. Nikdy jsem ale nenašel tu správnou motivaci. Musel jsem k tomu jak se říká dospět, pochopit a uvědomit si, že nadváha má negativní vliv nejen na soukromý život, ale taky na zdravotní stav.

JANA: Já mám ještě jeden důvod. Chci ukázat své 20 leté dceři, že je to právě o mně a že když to zvládnu já ve 40 letech, tak ona to ve svých 20 letech zvládne levou zadní.

Přemýšlíte jako Jana s Jakubem o tom, jak zhubnout 5 kilo (nebo víc)? Náš článek vám poradí, jak na to.


„Svou váhu dokážu ovlivnit jen já, nikdo jiný.”


Máte nějakou dlouhodobější motivaci, vysněný cíl?

JANA: Máme společnou motivaci s manželem. Příští rok budeme mít výročí 10 let našeho manželství a rádi bychom se fyzicky vrátili tam, kde jsme byli, když jsme se poznali, a už nikdy nedovolili, abychom se takto “zřídili”. Je to pro nás obrovská šance změnit náš život a prožít ho spolu plnohodnotně, spokojeně a stihnout vše, co bychom ještě chtěli.

JAKUB: Moje dlouhodobá motivace je být tu s rodinou co nejdéle a žít konečně aktivním životem.


„Je to pro nás obrovská šance změnit náš život.”


Manželé VánikoviJaký máte vztah k pohybu?

JANA: Jsem obchodní reprezentant, takže by se dalo očekávat, že pohyb nic moc. Ale opak je pravdou! Zamilovala jsem se do golfu, jízdy na kole, plavání a vlastně jakýkoliv pohyb mě dobíjí. Pohybu mám, že občas nevím, co s ním. (smích)

JAKUB: Jsem od přírody celkem líný člověk, ale snažím se trávit s rodinou co nejvíce času na golfovém hřišti. A pak taky kolo, i na něm jezdíme společně s rodinou.

 

Čeho si na sobě ceníte? Co vnímáte jako svou slabinu?

JANA: No, to je otázka na tělo. (smích) Záleží na tom, jestli to vezmu z pohledu fyzična, nebo psychiky. Začnu tím, že se tak nějak nemám ráda, protože se sebou fyzicky nejsem spokojená a protože se v tomto obřím těle necítím dobře. Z druhé strany jsem na sebe hrdá, že po všem, čím jsem si za dosavadní život prošla, jsem taková, jaká jsem. Nevzdávám se, jsem trpělivá, dnes už stojím nohama na zemi. Jsem pozitivní a neřeším malichernosti. Mou slabinou je to, a s tím už nějakou dobu pracuji, že zapomínám sama na sebe, občas jsem vztahovačná a chtěla bych se zavděčit všem. Neumím odpočívat, protože je pro mě důležité, aby byli spokojeni všichni okolo mě. No a jako beran jsem tvrdohlavá. (smích) Což občas může být pozitivní vlastnost a občas … no co vám budu povídat. (smích)

JAKUB: Sám sebe vnímám jako hodně tvrdohlavého člověka, který si rád plní svoje sny. A proto musím se sebou něco udělat. A slabiny? Asi tou největší je lenost. Bohužel ta mě dostala tam, kde jsem teď.

 

Jak vnímáte svého manžela/svou manželku?

JANA: Jakub je úžasný chlap, který stojí při mně. Kdyby to tak nebylo, tak spolu přece nejsme. (smích). Je pro mě manžel, táta mých holčiček, kamarád, milenec a prostě partner v jednom. Vážím si ho za spoustu věcí. Za to, jakou měl se mnou trpělivost na začátku, když jsem byla raněná ze vztahu předešlého. Za to, že mi ukázal, že se dá ŽÍT a ne jen přežívat. Za to, že ze mě udělal ženu. Dříve jsem byla taková feministická generálka v kalhotách. Nikdy se s ním nenudím, vážím si ho celkově za to, jaký je. Dokáže mě rozesmát, uklidnit a nebojte, někdy i naštvat. (smích)

JAKUB: Moje manželka je mi velkou psychickou oporou, velmi si jí vážím. Inspiruje mě. Chci s ní i s rodinou trávit co nejvíc společného času. Ona a náš společný život jsou mou hlavní motivací.

 

Co si od hubnutí s KetoDiet slibujete?

JANA: Neslibuji si nic, já věřím a vím, že jde o pomocný nástroj jak dosáhnout všeho, co jsem si stanovila jako své cíle.

JAKUB: Díky KetoDiet chci zhubnout 20 kg a váhu si udržet.

 


Co bude dál?

My v KetoDiet se na manželskou proměnu moc těšíme. Pojďte celý příběh sledovat spolu s námi. Janu s Jakubem můžete podpořit na našem Facebooku a Instagramu. Pokračování již brzy. Těšte se!

 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů