Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Ochutnávka ve Fit Studio Pohoda Ústí n. Orlicí

Ve spolupráci s Fit Studio Pohoda z Ústí nad Orlicípro vás KetoDiet připravila ochutnávku a povídání o proteinové dietě.

Rádi byste se seznámili s KetoDiet blíže a osobně? Doražte k našemu autorizovanému partnerovi v Ústí nad Orlicí. A bude se i ochutnávat.

Ve spolupráci s Fit Studio Pohoda z Ústí nad Orlicí jsme pro vás v rámci jejich dne otevřených dveří připravili ochutnávku a povídání o proteinové dietě KetoDiet ve středu 19.4­.2017 po celý den.

KDE:
Fit Studio Pohoda 
Barcalova 1, Ústí nad Orlicí (naproti ČSOB)

Celý den vstup/objednávky na první hodinu ve Fit Studiu ZDARMA a od 17 hod představení KetoDiet dietních plánů a produktů. Počet míst je omezen, proto si to své raději rezervujte na tel. 607 136 915.

Povídat si s vámi opět bude naše výživová poradkyně, která má v KetoDiet na starosti mimo jiné i přípravu nových proteinových produktů, komunikuje s vámi v online výživové poradně a má na starosti osobní konzultace v KetoPointu Pardubice.

Přijďte se poradit a zjistit výhody ketodiety.

Těšíme se na vás!

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů