Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Stihli jste ochutnat? ‘Den, kdy se budu mít ráda’ je za námi

KetoDiet představila svá proteinová jídla a nápoje v Praze na Flóře.

Kdo se v sobotu 20. 1. 2018 neobjevil v Praze na Flóře, jako by nebyl. To berte samozřejmě jako nadsázku... V tamějším nákupním centru totiž probíhala velká akce nejen pro ženy ‘Den, kdy se budu mít ráda’. Na chodbách vás tu čekal nabitý program. Dozvěděli jste se spoustu zajímavých informací, ochutnali to, co ještě nikdy předtím, a mohli si dokonce i zatančit. A ve 3. patře jsme na vás čekali my se stánkem KetoDiet.

Pokud jste se u našeho stánku zastavili, víte, že jsme si pro vás kromě přísunu informací o ketodietě připravili ochutnávku naší předvánoční novinkyproteinových chipsů, a to jak s příchutí chilli, tak cibule se smetanou. Vyzkoušet jste si mohli také hovězí a krůtí sušené maso JERKY a všechny příchutě našich proteinových tyčinek. Po čokoládových se doslova zaprášilo…

 

pavel kortan_ketodietVe spolupráci se Ženami s.r.o., které celý den skvěle zrežírovaly, jsme vám rozdávali 15 ochutnávkových balíčků s produkty KetoDiet, které v tuto chvíli testujete. A my už se netrpělivě těšíme, až se s námi podělíte o své pocity a dojmy. Kdybyste měli nejen k testovaným produktům, ale i k celému průběhu hubnutí s ketodietou jakékoli dotazy, obracejte se na naši výživovou poradnu, která je vám plně k dispozici každý všední den.

 

Možná jste si někteří všimli, že se u našeho stánku zastavil i vizážista celebrit Pavel Kortan, který s námi od začátku roku hubne. A jak mu to jde, můžete sledovat třeba na jeho Instagramu, kde se prakticky denně dělí o své dojmy.

 

Držíme vám na cestě za štíhlou linií palce.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů